×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
1. oktobris, 2015
Drukāt

Latvija visskaistākā. Avīze vislabākā. No šodienas var abonēt “Latvijas Avīzi” nākamajam gadam

lavaks0110

Vienīgā Latvija. Vienīgā avīze. “Latvijas Avīze”.

Šie vārdi, kas dzirdami un redzami “LA” reklāmās un mūsu pastāvīgajiem laikraksta lasītājiem noteikti nav jaunums, šoruden likuši izbrīnā saraukt pieri dažam jaunam cilvēkam un pavaicāt: “Vai tad tā ir vienīgā avīze Latvijā?” Nē, ne valstī, ne pasaulē tā nav vienīgā drukātā avīze. Taču Latvijā daudziem cilvēkiem tā noteikti ir vienīgā uzticamā, gaidītā un visvairāk lasītā avīze. Katrs lasītājs, kurš “LA” sauc par savu avīzi, mums redakcijā ir svarīgs. Tāpat kā jums, cienījamie lasītāji, ir svarīgs mūsu – žurnālistu, fotogrāfu, redaktoru, korektoru, maketētāju – paveiktais darbs. Mūsu avīzes spēks ir žurnālisti, komentētāji ar vārdu, nevis anonīmas personas, kas slēpjas aiz izdomātiem segvārdiem vai portālu nosaukumiem. Mūsu spēks ir notikumu un procesu nopietnāka, dziļāka izpēte. Mūs spēks ir savs skatījums uz notikumiem. Mūsu spēks un izaicinājums ir tādas informācijas publicēšana, kādas nav citos medijos. Un mūsu vislielākais spēks ir ciešā saikne ar lasītāju.

Spēcināsim viens otru arī nākamgad, cienījamie lasītāji! Tāpēc aicinu jūs abonēt “Latvijas Avīzi” arī nākamajam gadam, un to jau no šodienas var izdarīt “Latvijas Pastā”.

Laiki mainās, cilvēki mainās, bet “Latvijas Avīzes” virsuzdevums paliek nemainīgs – mēs esam laikraksts visiem, kuriem Latvija ir dārgākā, vienīgā. Kuriem Latvija ir – mana zeme, mana valsts.

Latvija ziemas salā, miglas vālā, saulrietā un rudens zeltā. Kā Māras Zālītes vārdiem dzied Uldis Stabulnieks: “Man viņa ir visskaistākā tik un tā”…

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+