mxgp.com

Latvijai 9. vieta Eiropas Nāciju motokrosā jauniešiem 0

Eiropas Nāciju motokrosā jauniešiem Petramuratas trasē Itālijā, kur sezonas sākumā notika arī pasaules čempionāta posms, Latvijas jaunie sportisti izcīnīja devīto vietu.
Visveiksmīgāk startēja Tomass Šileika, kurš 250 kub.cm klasē abos braucienos bija labāko desmitniekā – astotais un sestais. 125 kub.cm klasē Arnolds Sniķers abos braucienos izcīnīja 19. vietu. 85 kub.cm klasē Ralfs Edgars Ozoliņš pēc kritiena rīta brīvajos treniņos abus finālbraucienus pabeidza 13. vietā, lai gan dienu ieprieks kvalifikācijas braucienā izcīnīja augsto trešo vietu. Mairis Pumpurs ierindojās 23. un 19. vietā. Labāko trijniekā Nāciju kausa vērtējumā iekļuva Itālijas, Zviedrijas un Francijas jaunie motobraucēji.