Mobilā versija
Brīdinājums +3.5°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
6. oktobris, 2014
Drukāt

Latvijai atkal pietuvojušies Krievijas militārie kuģi

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Nacionālie bruņotie spēki (NBS) šodien Baltijas jūrā, netālu no Latvijas teritoriālajiem ūdeņiem, konstatējuši Krievijas bruņoto spēku fregati un zemūdeni, aģentūra LETA noskaidroja NBS.

Šodien pēcpusdienā bruņotie spēki 14,4 jūras jūdžu attālumā identificēja “Stereguschiy” klases fregati, bet 30 jūras jūdžu attālumā – “Kilo” klases zemūdeni.

Jau ziņots, ka pagājušajā naktī netālu no Latvijas teritoriālajiem ūdeņiem konstatēts Krievijas bruņoto spēku zemūdeņu atbalsta kuģis “CC-750”.

Jau ziņots, ka šogad līdz 1.septembrim Krievijas bruņoto spēku lidmašīnas un kuģi Latvijas robežai pietuvojušies 173 reizes.

Latvijas Aizsardzības ministrija jau februāra beigās paziņoja, ka Krievijas bruņoto spēku lidojumi pie Latvijas teritoriālo ūdeņu ārējās robežas ir konstatēti pietiekami regulāri un to aktivitāte ir augusi pēdējo piecu gadu laikā.

Parasti Krievijas lidmašīnas virs Baltijas jūras neitrālajiem ūdeņiem pie Latvijas teritoriālo ūdeņu ārējās robežas pārvietojas bez ieslēgta automātiskā atbildētāja, bez lidojuma plāna un neatbild uz civilās gaisa telpas kontroles radiosakariem.

Pievienot komentāru

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (21)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+