Mobilā versija
+7.1°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
17. novembris, 2014
Drukāt

Latvijai atkal pietuvojušies vairāki Krievijas karakuģi (1)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Pagājušajā mēnesī Zviedrijas jūras spēku nesekmīgā zemūdenes meklēšanas operācija pie Stokholmas krastiem Britānijas domnīcas vērtējumā uzskatāma par pēdējā laika vienu no nopietnākajiem incidentiem starp Krieviju un rietumvalstīm.

Svētdien Latvijas ekskluzīvajā ekonomiskajā zonā netālu no teritoriālajiem ūdeņiem atkal iepeldējuši vairāki Krievijas karakuģi, vēsta Nacionālo bruņoto spēku pārstāvji.

“Kilo” klases zemūdene, korvete “Stoikiy” un patruļkuģis “Viktor Koneckij” konstatēti aptuveni 10 jūras jūdžu jeb aptuveni 18 kilometru attālumā no Latvijas teritoriālajiem ūdeņiem.

Kā ziņots, Krievijas militārie kuģi Latvijas ekskluzīvajā ekonomiskajā zonā vai tās tuvumā pēdējos mēnešos pamanīti daudzkārt.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. beidziet kakat interneta, ej uz tualeti.

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+