Mobilā versija
+1.9°C
Haralds, Almants
Ceturtdiena, 23. februāris, 2017
17. novembris, 2014
Drukāt

Latvijai atkal pietuvojušies vairāki Krievijas karakuģi (1)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Pagājušajā mēnesī Zviedrijas jūras spēku nesekmīgā zemūdenes meklēšanas operācija pie Stokholmas krastiem Britānijas domnīcas vērtējumā uzskatāma par pēdējā laika vienu no nopietnākajiem incidentiem starp Krieviju un rietumvalstīm.

Svētdien Latvijas ekskluzīvajā ekonomiskajā zonā netālu no teritoriālajiem ūdeņiem atkal iepeldējuši vairāki Krievijas karakuģi, vēsta Nacionālo bruņoto spēku pārstāvji.

“Kilo” klases zemūdene, korvete “Stoikiy” un patruļkuģis “Viktor Koneckij” konstatēti aptuveni 10 jūras jūdžu jeb aptuveni 18 kilometru attālumā no Latvijas teritoriālajiem ūdeņiem.

Kā ziņots, Krievijas militārie kuģi Latvijas ekskluzīvajā ekonomiskajā zonā vai tās tuvumā pēdējos mēnešos pamanīti daudzkārt.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. beidziet kakat interneta, ej uz tualeti.

Darba ņēmējus gaida vairākas būtiskas izmaiņas (1)Labklājības ministrija plāno jaunus grozījumus Darba likumā. Projekts pieteikts Valsts sekretāru sanāksmē, kas nozīmē, ka sākusies tā saskaņošana. Pēc tam tos skatīs
Dominēs nepieredzējuši prokuroriLietuvā un Igaunijā prokurorus atslogo no sīkajām zādzībām, bet Latvijā par to trūkst politiskas izšķiršanās
Draugiem Facebook Twitter Google+