Latvijai otra medaļa jaunatnes ziemas olimpiskajās spēlēs 0

Latvijas kamaniņbraucēja Ulla Zirne pirmdien Īglsas trasē, Austrijā, izcīnīja bronzas medaļu pasaules jaunatnes ziemas olimpiskajās spēlēs, informēja Latvijas Olimpiskā komiteja.

8 veidi, kā bērnu izaudzināt par potenciālo psihoterapeita pacientu 13
NATO admirālis atklāj, vai ir pazīmes, ka Krievija tuvākajā laikā plāno iebrukt kādā no NATO valstīm
FOTO. Ieva Brante demonstrē lielisku veidu, kā parādīt krāpniekiem viņu īsto vietu

Zirne divu braucienu summā no uzvarētājas mājinieces Miriamas Stefānijas Kastlungeres atpalika par 0,282 sekundēm. Trešo vietu Zirne ieņēma jau pēc pirmā brauciena, otrajā uzrādīja otro labāko laiku, taču divu braucienu summā palika trešajā vietā. No otrās vietas, kuru ieņēma Vācijas pārstāve Saskija Langere, Latvijas jauno sportisti šķīra 0,065 sekundes.

Vēlāk pirmdien noslēgsies arī sacensības divniekiem, kur pēc pirmā brauciena Kristens Putins/Imants Marcinkevičs ieņem 7. vietu.

Jau ziņots, ka svētdien kamaniņu sportā zēniem sudraba medaļu izcīnīja Riks Kristens Rozītis, kas Latvijai bija pirmā medaļa pasaules jaunatnes ziemas olimpiskajās spēlēs, kuras notiek pirmo reizi.