×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
23. septembris, 2012
Drukāt

Latvijai otrā vieta Nāciju krosā ekipāžām

Foto: sidecarcross.bizFoto: sidecarcross.biz

Eiropas Nāciju motokrosā ekipāžu komandām Osas trasē Nīderlandē Latvija izcīnīja otro vietu.

Smilšainajā Osas trasē favorīti bija mājinieki holandieši, kurus pārstāvēja šīgada pasaules čempionāta ātrākie divi braucēji Daniels Vilemsens (šoreiz brauca kopā ar Robiju Baksu) un Etjēns Bakss (kā ierasts – kopā ar Kasparu Stupeli). Nīderlandes pirmās komandas ekipāžas uzvarēja visus trīs braucienus, divreiz to paveicot Baksam ar Stupeli. Pārliecinošas uzvaras ne tikai atsevišķos braucienos, bet arī komandu ieskaitē.

Par otro vietu cīņa bija daudz sīvāka un tajā labākā izrādījās Latvijas komanda. Pēc pus sezonas pārtraukuma atkal kopā braukušie Jānis un Lauris Daideri divreiz finišu sasniedza trešie. Arnolds Sīlis kopā ar šveicieti Bruno Kalinu pirmajā braucienā finišeja 11. vietā, otrajā – desmitie, dodot vērtus ieskaites punktus komandu vērtējumā. Marim Rupeikam un Elvijam Muceniekam pirmajā braucienā tikai devītā vieta, taču izšķirošajā pēdejā braucienā viņi startēja lieliski – paši izcīnīja trešo vietu un atstāja aiz muguras tā brīža galveno konkurentus britus. Vērtējot piecus labākos no sešiem braucieniem, Latvijai 29 punkti un otrā vieta.

 

MOTOKROSS

EIROPAS NĀCIJU KROSS EKIPĀŽĀM OSĀ (NĪDERLANDE)

1. brauciens. 1. Etjēns Bakss/Kaspars Stupelis (Nīderlande), 2. Marsels Vilemsens/Gertijs Eginks (Nīderlande), 3. Jānis un Lauris Daideri (Latvija), 11. Arnolds Sīlis/Bruno Kalins (Latvija).

2. brauciens. 1. Daniels Vilemsens/Robijs Bakss (Nīderlande), 2. Bens Adriansens/Svens Verbrige (Beļģija), 3. Jānis un Lauris Daideri, 9. Māris Rupeiks/Elvijs Mucenieks (Latvija).

3. brauciens. 1. Etjēns Bakss/Kaspars Stupelis, 2. Bens Adriansens/Svens Verbrige, 3. Māris Rupeiks/Elvijs Mucenieks.

Komandu kopvērtējums: 1. Nīderlande 9, 2. Latvija 29, 3. Lielbritānija 34, 4. Čehija 48, 5. Vācija 50, 6. Zviedrija 58.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+