×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.7°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
14. aprīlis, 2016
Drukāt

Latvijai pietuvojies Krievijas armijas kuģis (4)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

NATO ģenerāļu pulcēšanās laikā Latvijas tuvumā šodien konstatēts Krievijas armijas kuģis

Latvijas ekskluzīvi ekonomiskajā zonā šodien konstatēts Krievijas bruņoto spēku kuģis, informēja Nacionālajos bruņotajos spēkos.

Desmit jūras jūdzes no valsts teritoriālajiem ūdeņiem konstatēts hidrogrāfijas pētniecības kuģis.

Jau ziņots, ka no 11. līdz 14.aprīlim Rīgā aiz slēgtām durvīm notika NATO seminārs, kurā NATO komandstruktūru militārie līderi diskutēs par stratēģiski nozīmīgiem jautājumiem un nākotnes izaicinājumiem starptautiskajai drošībai.

NATO seminārā “Allied Reach 2016” piedalījās aptuveni 250 dalībnieki – NATO komandstruktūru militārie līderi un drošības eksperti, tostarp aptuveni 63 NATO ģenerāļi.

Krievijas Bruņoto spēku lidmašīnas un kuģi Latvijas robežai 2015.gadā pietuvojušies vairāk nekā 270 reizes. Nacionālie bruņotie spēki bija identificējuši vairāk nekā 140 lidojumus, kā arī 130 gadījumus, kad Krievijas zemūdenes un kuģi bija pietuvojušies Latvijas teritoriālās jūras robežai.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. tie jau tikai pietuvojas neiestureja latvijas udenos par ko satraukums

  2. Kad Krievijas anklāvam Karaļaučiem pietuvojās ASV kuģis, krievi ar 2 bumbvedējiem rādīja savu attieksmi. Nupat tāpat viņi parādīja ASV izlūklidmašīnai. Ja mēs nevaram izpildīt kaut ko līdzīgu, nav brēkalēt medijos. Robežu ta viņš nepārkāpa.

  3. Inspektors Gadžets Atbildēt

    Hidrogrāfija, kā tad, smiekli nāk!

Draugiem Facebook Twitter Google+