Mobilā versija
+4.6°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
25. aprīlis, 2016
Drukāt

Latvijai pietuvojies Krievijas bruņoto spēku izlūkkuģis (3)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Latvijas ekskluzīvi ekonomiskajā zonā šodien konstatēts Krievijas bruņoto spēku izlūkkuģis, informēja Nacionālajos bruņotajos spēkos.

Šodien piecas jūras jūdzes no valsts teritoriālajiem ūdeņiem konstatēts izlūkkuģis “Igor Belousov”.

Krievijas Bruņoto spēku lidmašīnas un kuģi Latvijas robežai 2015.gadā pietuvojušies vairāk nekā 270 reizes. Nacionālie bruņotie spēki bija identificējuši vairāk nekā 140 lidojumus, kā arī 130 gadījumus, kad Krievijas zemūdenes un kuģi bija pietuvojušies Latvijas teritoriālās jūras robežai.

Arī šogad lidmašīnas un kuģi konstatēti Latvijas tuvumā.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. jā tas ir kugis nevis jenkiju kalaša. lai brauka, sagaidisim ar salsmaizi.

    • Igors Belousov kuģim ir ūdenslīnijas garums 97.8m, platumu 17.2m, dziļums kuģa vidusdaļā no 10.6m, ūdensizspaids 5037t. Helekopteris. Komanda 96 un ir aprīkots ar rezerves gultām, lai uzņemtu 120 personu. Igor Belousov meklēšanas un glābšanas kuģis. Ķīlis tika ielikts 2005. gada decembrī, un kuģi sākts ekspluatēt 2012. gada oktobrī. 2015. g. ieliktas un testētas modernās izdzīvošanas sistēmas.

  2. toties agresora asv kuģis Atbildēt

    jau ir ostā iebraucis. asv ir 10000 km attālumā un viņu flotei te nekas nav pazudis kamer krievija kaimiņos un protams ka kuģo pa baltijas jūru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (66)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (4)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+