×
Mobilā versija
+6°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
9. maijs, 2012
Drukāt

Latvijai treniņā uz ledus tikai astoņi spēlētāji

Latvijas hokeja izlases ledus treniņā trešdien Stokholmā piedalījās tikai astoņi spēlētāji. Rīt trešā spēle pasaules čempionātā pret Čehiju.

Latvijas izlases treneri apsvēra domu spēlētājiem iedot brīvdienu, taču Sergejs Naumovs gribējis pastrādāt ar rezerves vārtsargiem. Līdz ar to uz ledus Māri Jučeru un Ervīnu Muštukovu apšaudīja seši jaunie spēlētāji – Ronalds Ķēniņš, Roberts Bukarts, Andris Džeriņš, Miks Indrašis, Jānis Andersons un Koba Jass. Daļa spēlētāju esot darbojusies trenažieru zālē.

Galvenais treneris Teds Nolans nebija ieradies hallē. Jau otro reizi. Viens otrs kolēģis uzskata, ka tik vaļīga grožu palaišana var nospēlēt negatīvu efektu, taču jāatceras, ka Nolans savulaik izpelnījies NHL sezonas labākā trenera balvu, un gan jau zina, ko dara. Uzreiz pēc mums trenējās Krievijas izlase – arī tikai astoņu spēlētāju sastāvā.

Latvijas izlases treneris Viktors Ignatjevs: “Pārbaudes spēlēs Rīgā mēs pret Čehiju spēlējām labi (3:4 bullīšos un 1:3). Tiesa, tagad viņiem ir cits sastāvs – ja Rīgā vadošā maiņa bija ar Lukašu Kašparu un Jirži Novotniju, tad tagad viņi ir tikai ceturtajā maiņā, jo klāt ir citi spēcīgi spēlētāji arī no NHL. Čehi ir čehi, stipra komanda ar tehniskiem un meistarīgiem hokejistiem, taču, ja mēs spēlēsim kā pirmajās divās spēlēs, varam cīnīties.”

Spēles sākums rīt 21.15 pēc Latvijas laika. Latvija ar trim spēlēs iegūtiem sešiem punktiem S grupā ieņem trešo vietu, savukārt čehiem ir par punktu mazāk un ceturtā pozīcija.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+