×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.4°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
17. aprīlis, 2015
Drukāt

Latvijai – trīs prestižās “A’ Design” balvas

Foto: adesignchallenge.comFoto: adesignchallenge.com

Unikālā, 3D tehnoloģijā printētā "A' Design Challenge" balva.

Pasaules lielākajā un vienā no prestižākajiem dizaina konkursiem “A’ Design Award” Latvija izpelnījusies trīs atzinības. Tas ir nozīmīgs sasniegums, jo pavisam konkursā piedalījās 6215 pieteikumi 89 dizaina disciplīnās. Sestdien, 18. aprīlī svinīgā apbalvošanas ceremonijā Komo pilsētā (Itālija) apbalvojumus saņems 837 dizaineri no 83 valstīm.

“A’ Design Award” kategorijā “Zīdaiņu, mazuļu un bērnu produkti” saņēma “Brum Brum” balansa skrejritenis, sudraba balvu kategorijā “Interjera un ekspozīciju dizains” – dizaina biroja H2E veidotā ekspozīcija “10 lietu stāsti par cilvēku un varu” Stūra mājā, bet bronzas balvu kategorijā “Rotaslietu, briļļu un pulksteņu dizains” – gredzens “Soul ring”, ko veidojusi Anita Savicka pašas iedibinātajam juvelierizstrādājumu zīmolam “Anita Sondore”, liecina informācija balvas mājas lapā.

“A’ Design Award & Competition” (Itālija) ir ikgadējs starptautisks konkurss, kas godina labākos dizainerus, arhitektus, inženierus no visas pasaules. Ik gadu tiek izvērtēti tūkstošiem pieteikumu, balvas tiek pasniegtas simt kategorijās. Balvu ieguvējus nosaka starptautiska žūrijas komisija, kurā darbojas dažādu jomu eksperti.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+