Mobilā versija
Brīdinājums +0.7°C
Evelīna, Mētra, Aurēlija
Svētdiena, 26. februāris, 2017
17. aprīlis, 2015
Drukāt

Latvijai – trīs prestižās “A’ Design” balvas

Foto: adesignchallenge.comFoto: adesignchallenge.com

Unikālā, 3D tehnoloģijā printētā "A' Design Challenge" balva.

Pasaules lielākajā un vienā no prestižākajiem dizaina konkursiem “A’ Design Award” Latvija izpelnījusies trīs atzinības. Tas ir nozīmīgs sasniegums, jo pavisam konkursā piedalījās 6215 pieteikumi 89 dizaina disciplīnās. Sestdien, 18. aprīlī svinīgā apbalvošanas ceremonijā Komo pilsētā (Itālija) apbalvojumus saņems 837 dizaineri no 83 valstīm.

“A’ Design Award” kategorijā “Zīdaiņu, mazuļu un bērnu produkti” saņēma “Brum Brum” balansa skrejritenis, sudraba balvu kategorijā “Interjera un ekspozīciju dizains” – dizaina biroja H2E veidotā ekspozīcija “10 lietu stāsti par cilvēku un varu” Stūra mājā, bet bronzas balvu kategorijā “Rotaslietu, briļļu un pulksteņu dizains” – gredzens “Soul ring”, ko veidojusi Anita Savicka pašas iedibinātajam juvelierizstrādājumu zīmolam “Anita Sondore”, liecina informācija balvas mājas lapā.

“A’ Design Award & Competition” (Itālija) ir ikgadējs starptautisks konkurss, kas godina labākos dizainerus, arhitektus, inženierus no visas pasaules. Ik gadu tiek izvērtēti tūkstošiem pieteikumu, balvas tiek pasniegtas simt kategorijās. Balvu ieguvējus nosaka starptautiska žūrijas komisija, kurā darbojas dažādu jomu eksperti.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+