×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Emīls, Egita, Monvīds
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
28. jūlijs, 2016
Drukāt

#LatvijaRIO tiešraide: vidējais latvietis pret olimpieti Dagni Iļjinu

Publicitātes attēlsPublicitātes attēls

LA.lv sadarbībā ar mobilo televīziju, lietotni LMT Straume piedāvā ceturtdien, 28. jūlijā plkst. 10.00 tiešraidē skatīties raidījumu “Vidējais latvietis pret Olimpisko” par Rio Olimpisko spēļu dalībnieku, kanoe airētāju Dagni Iļjinu.

Sporta žurnālists Edgars Buļs raidījumā pārstāv vidējo latvieti un uz ūdens mēģinās sacensties ar Olimpieti. Skatītājiem būs iespēja tiešraidē uzzināt vairāk par kanoe airēšanu, iepazīties ar sportistu, viņa treneri un režīmu, gatavojoties startam Olimpiskajās spēlēs.

Tiešraižu sērija “Vidējais latvietis pret Olimpisko” ir veltīta sportistiem, kuri šovasar pārstāvēs Latviju 2016. gada Vasaras Olimpiskajās spēlēs Riodežaneiro. Raidījumu sērijā iespējams iepazīties ar tenisisti Aļonu Ostapenko, cīkstoni Anastasiju Grigorjevu, pludmales volejbolistiem Aleksandru Samoilovu un Jāni Šmēdiņu, kā arī ar Māri Štrombergu, divkārtējo Olimpisko čempionu BMX riteņbraukšanā un Zigismundu Sirmo, 2016. gada Eiropas čempionu šķēpmešanā.

Raidījumu video ieraksti skatāmi mobilajā televīzijā LMT Straume – lietotnē un internetā: http://straume.lmt.lv/rio. Latvijas iedzīvotāji aicināti atbalstīt mūsu sportistus, piedaloties Twitter diskusijā un lietojot tēmturi #LatvijaRIO.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+