Sports
Basketbols

Latvijas 3×3 izlases uzzina pretiniekus Pasaules kausa izcīņā0

Latvijas vīriešu 3×3 basketbola izlase 2019.gada Pasaules kausa izcīņas D apakšgrupā tiksies ar Japānu, Brazīliju, Poliju un vienu no kvalifikāciju pārvarējušajām izlasēm, noskaidrojās pirmdien notikušajā izlozē.

Latvijas vīri Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) rangā ieņem piekto vietu, Japāna ir ceturtā, Brazīlija atrodama 12.vietā, bet Polija – 13.pozīcijā.

Tikmēr A apakšgrupā cīnīsies ranga līdere Serbija, ASV, Nīderlande, Turcija un Dienvidkoreja, B apakšgrupā mačus aizvadīs Krievija, Mongolija, Ukraina, Igaunija un kvalifikāciju pārvarējusī izlase, bet C apakšgrupā spēkosies Slovēnija, Ķīna, Lietuva, Katara un viena no kvalifikācijas veiksminiecēm.

Saistītie raksti

Latvijas dāmām, kuras FIBA reitingā ieņem 18.vietu, A apakšgrupā ielozēta ranga līdere Ķīna, devītajā pozīcijā esošā Nīderlande (pērn Eiropas kausa finālistes), planētas desmitā izlase Ungārija (2016. gada Eiropas čempiones) un 23.pozīcijā esošā Turkmenistāna.

Savukārt B apakšgrupā cīnīsies Francija, Japāna, Andora un Šveice, C apakšgrupā spēkus mēros Mongolija, Rumānija, Irāna un Čehija, bet D apakšgrupā ielozētas Krievija, Ukraina, Indonēzija un Itālija. Šajās trīs apakšgrupās pievienosies vēl trīs kvalifikāciju pārvarējušās valstsvienības.

Ceturtdaļfinālā iekļūs katras apakšgrupas divas labākās komandas.

Vēsturē sestā 3×3 Pasaules kausa izcīņa norisināsies Amsterdamā no 18. līdz 23.jūnijam.

Medaļu izcīnījušajām valstsvienībām būs garantēta dalība 2020.gada Tokijas olimpiskajās spēlēs.

LA.lv