Mobilā versija
+4.0°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
24. marts, 2015
Drukāt

Latvijas amatpersonas izsaka līdzjūtību saistībā ar aviokatastrofu Alpos

Foto: AFPFoto: AFP

Latvijas augstākās amatpersonas šodien izteica līdzjūtību saistībā ar Alpos notikušo aviosabiedrības “Germanwings” lidmašīnas katastrofu.

Valsts prezidents Andris Bērziņš uzsvēra, ka Latvija domās ir kopā ar visu bojāgājušo ģimenēm.

Ministru prezidente Laimdota Straujuma, uzzinot par traģēdiju, sacīja: “Tas ir ļoti skumji. Ir zudušas tik daudzu cilvēku dzīves. Esmu domās kopā ar bojāgājušo tuviniekiem”.

Arī Ārlietu ministrijas Preses centrs Latvijas vārdā izteicis visdziļāko līdzjūtību bojā gājušo ģimenēm un tuviniekiem.

Jau rakstījām, ka otrdien Francijas Alpu dienvidos, netālu no kāda slēpošanas kūrorta, nogāzusies Vācijas zemo cenu aviokompānijas “Germanwings” pasažieru lidmašīna “Airbus A320” ar 148 cilvēkiem, ziņo avoti drošības dienestos.

Pēc kādas amatpersonas teiktā, “Germanwings” reiss GWI18G pazudis no radara ceļā starp Barselonu un Diseldorfu. Kā pavēstīja Francijas Iekšlietu ministrija, avarējušās lidmašīnas atlūzas atrastas netālu no kāda ciema, taču citi avoti ziņo, ka glābšanas diemnesti nespējot piekļūt avārijas vietai aizputināto ceļu dēļ. Francijas prezidents Fransuā Olands jau paziņojis, ka nav cerību atrast izdzīvojušos un norādījis, ka tā ir traģiskākā lidmašīnas avārija Francijas teritorijā kopš “Concorde” nokrišanas 2000. gadā.

Pēc amatpersonu teiktā, avarējušajā lidmašīnā lidoja 142 pasažieri un seši apkalpes locekļi. Aģentūras Reuters avoti norāda, ka starp katastrofas upuriem ir 16 Vācijas skolnieki no Halternas, kā arī divi mazi bērni.

“Germanwings” ir Vācijas aviokompānijas “Lufthansa” struktūrvienība.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (69)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (5)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+