×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.6°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
28. februāris, 2015
Drukāt

Latvijas amatpersonas nosoda Ņemcova slepkavību Maskavā (8)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Ņemcova slepkavība ir milzīgs zaudējums Krievijas demokrātijai, uzskata Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V).

Ministru prezidentes preses sekretāre Aiva Rozenberga informēja, ka premjerministre nosoda šo vardarbības aktu, kas tika veikts Maskavas centrā, un izsaka visdziļāko līdzjūtību Ņemcova tuviniekiem.

Ministru prezidente norāda, ka ir nogalināts viens no Krievijas spilgtākajiem opozīcijas līderiem, viens no ilggadīgiem demokrātijas vērtību aizstāvjiem. Viņa uzsvēra, ka Krievijas demokrātisko garu nedrīkst iznīdēt.

Straujuma pauda cerību, ka tiks veikta visaptveroša un objektīva izmeklēšana.

Krievijas opozicionāra Borisa Ņemcova slepkavība ir apliecinājums tam vājprātam, kas valda Krievijā, twiterī paziņojis Latvijas Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (V). Viņš arī izteicis līdzjūtība ģimenei, kā arī norādījis, ka ir “vāra cerība uz objektīvu izmeklēšanu”.

Valsts prezidents Andris Bērziņš cer, ka pagājušajā naktī noslepkavotā Krievijas opozicionāra Borisa Ņemcova slepkavas tiks sodīti.

Kā informēja prezidenta preses sekretāre Līga Krapāne, Bērziņš cer, ka atbildīgās izmeklēšanas institūcijas Krievijā darīs visu, lai tiktu atrasti un sodīti patiesie vainīgie, kas veikuši šo smago noziegumu. Valsts prezidents izsaka visdziļāko līdzjūtību Ņemcova tuviniekiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

  1. Un tas, ko teica Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze Ņemcova slepkavības sakarā, LETAs kreisajiem žurnālistiem liekas nesvarīgi, lai arī viņa ir 2. augstākā amatpersona valstī! Varbūt ka viņa nemaz nenosoda šo slepkavību? Šiem rakstītājiem daudz svarīgāk ir, ko saka bijušie tagadējos amatos. Tā teikt, selekcionēta informēšana arī cilvēku slepkavošanas gadījumos…

  2. KĀDA LIEKULĪBA -” visaptveroša un objektīva” izmeklēšana…

  3. Piektdienas vakarā, 27.februārī`, Boriss Ņemcovs tika noslepkavots krustojot tiltu Maskavā un tagad ”dziļais politiskais” teātris tikai sākas. Viņš bija priekšzīmīgs un drosmīgs krievu tautas līders, tāds no kā pat Latvijas politiķi varētu mācīties.

    Vai tad tiešām pastāv šaubas, lasot ziņas, kad Vladimirs Putins, kas ir izlaupijis visu Krieviju, ir atbildīgs par Borisa Ņemcova slepkavību? Liela daļa Latvijas politiskā elite, notēlo nesaprašanu ka tas var notikt varenā Krievijā; un kā formalitāti, izsaka līdzjūtibu Ņemcova tuviniekiem. Tad vel pavirsu, bailīgi (pat smieklīgi) novēl sekmes atrast atbildīgos. Līdzjūtība arī pienākas krievu tautai kas savā ilgā vēsturē nav bijuši brīvi cilvēki … brīvi domājoša tauta. Ne visi krievi, to starp arī pārkrievotie latvieši, saprot par ko Ņemcovs cīnijās!

  4. Starp citu, Boris Nemcovs ir bijis viens no konsekventākiem krievu tautas aizstāvjiem visā pasaulē. Viņa slepkavība vel reiz pierāda to, ka tiem, kas šodien Krievijā pie varas tauta vispār nav svarīga, vai vērā ņēmama. Pirmā vietā iedzīvošanas iespējas un imperiskas ambīcijas.

  5. Slepkaviba ir melna naida kurināšanas sekas Krievijas propogandā.Šis naids caur valstij piederošam organizācijam tiek tiražets arī mūsu informatīvajā telpa un mūsu pilsoņi ir spiesti to apmaksat.

  6. Jā meklēs kā Kirova, Trocka slepkavas – tikai pēc tam ordeņi. Kādu jau sameklēs, kurš pats arī tā neko neuzzinās…

  7. Premjere, paužot cerību, ka tiks veikta kaut kāda izmeklēšana, tikai pamudina slepkavas, jo visi zin, kas pasūtīja slepkavību un kā tiks veikta izmeklēšana. Tāds paziņojums drīzāk liecina, ka mēs pieveram acis, un klusējot atbalstīsim, izliekoties, ka tur viss kārtībā, lai tikai policija nodara visu pareizi.

Draugiem Facebook Twitter Google+