×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.0°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
29. oktobris, 2016
Drukāt

“Latvijas attīstībai” nākamgad plāno startēt vairāk nekā 15 pašvaldību vēlēšanās (2)

Foto-LETAFoto-LETA

Partijas "Latvijas attīstībai" valdes priekšsēdētājs Juris Pūce uzrunā klātesošos partijas kongresā.

Partija “Latvijas attīstībai” 2017.gadā gaidāmajās pašvaldību vēlēšanās plāno startēt vairāk nekā 15 vietās, šodien, uzrunājot politiskā spēka kongresa dalībniekus, pavēstīja “Latvijas attīstībai” pašreizējais priekšsēdētājs Juris Pūce. Viņš gan neprecizēja, kuru pašvaldību vēlēšanās, neskaitot Rīgu, politiskais spēks vēl vēlas kandidēt.

Pēc Pūces teiktā, startam pašvaldību vēlēšanās ir jābūt mērķtiecīgam – partijai skaidri jāpauž pārstāvētās vērtības iedzīvotājiem un jāparāda ieguvumi no tām. “2016.gada laikā jāfinišē ar stratēģiju – vai un kur mēs startēsim vieni, kur veidosim kopīgu sarakstu ar domubiedriem citās partijās. Abas pieejas ir labas, ja tās ved pie rezultāta – tikt ievēlētiem un sekmīgi strādāt mūsu iedzīvotāju labā,” sacīja “Latvijas attīstībai” līderis.

Viņš norādīja, ka partija ir pabeigusi darbu pie savas priekšvēlēšanu programmas Rīgas pilsētai. Darbs esot noritējis septiņās darba grupās, sedzot tādas tēmas kā laba pārvaldība, inovācija, uzņēmējdarbības vide, izglītība, veselības un sociālā aprūpe, ilgtspējīga attīstība, ielas un teritorijas. “Tuvākajos divos mēnešos jārada vienots piedāvājums Rīgas iedzīvotājiem,” izteicās partijas līderis.

Politiķis norādīja, ka pašvaldību vēlēšanās Rīgā joprojām cer uz sadarbību ar “Vienotību” un Latvijas Reģionu apvienību. “Mums ir vesels saraksts ar Rīgas domes priekšrakstiem, kurus gatavojamies atcelt vai principiāli mainīt, jo tie apgrūtina cilvēku dzīvi,” sacīja Pūce.

Viņš asi kritizēja pašreizējo Rīgas domes vadības stilu, kā arī norādīja, ka valdības partijas Rīgas pašvaldībā notiekošajam ir “atmetušas ar roku”. “Tās ir padevušās, pirms cīņa vēl sākusies. Mēs tā vietā plānojam asu, mērķtiecīgu cīņu par labāku Rīgu,” solīja Pūce, paužot uzskatu, ka galvaspilsētas iedzīvotāji nav pelnījuši tādu “bezatbildības, nekompetences un negodīguma diktatūru, kāda valda Rīgas pilsētā pēdējos 7,5 gadus”.

Kā ziņots, šodien Rīgas Motormuzejā notiek partijas “Latvijas attīstībai” kongress, kurā plānots ievēlēt jaunu partijas valdes priekšsēdētāju un valdi, kā arī apstiprināt jautājumus, kas saistīti par gatavošanos pašvaldību vēlēšanām.
Vienīgais kandidāts uz partijas vadību pagaidām ir tās pašreizējais vadītājs Pūce.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Pūce ir tas krāpnieks Atbildēt

    caur kura sievas fondu tika maksāti kukuļi viņa partijai! Nesaprotu, uz ko viņš cer politikā! Acīmredzot nekur citur nav derīgs.

  2. Vājprāts!!! Tikai ne šitos neliešus – varzu, kuras dalībnieki Latvijai NEKO LABU SAVĀ DARBOŠANĀS LAIKĀ NAV DEVUŠI!!!!!!!!! Kopā ar partijām, kuras pašas karājas mata galā??? JAUKI!!! LAI JUMS, BEZKAUŅAS, IZDODAS!? Vienīgi ne visiem vēlētājiem ir SKLEROZE!…………

Draugiem Facebook Twitter Google+