×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.9°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
1. augusts, 2014
Drukāt

“Latvijas attīstībai” premjera amatam plāno virzīt Pūci, Repši – par veselības ministru (18)

Foto: LETAFoto: LETA

Uzņēmējs Pēteris Šmidre (no kreisās), bijušais Ekonomikas ministrijas valsts sekretārs Juris Pūce un Latvijas Nacionālās operas bijušais vadītājs Andrejs Žagars piedalās partijas "Latvijas attīstībai" dibināšanas pilnsapulcē.

“Latvijas attīstībai” par premjera amata kandidātu plāno izvirzīt Juri Pūci, bet partijas līderi Einaru Repši par veselības ministra kandidātu, ko tā uzskata par pašlaik smagāko jomu, pastāstīja šī politiskā spēka pārstāvis Vladimirs Reskājs.

“Premjera amata kandidātu oficiāli vēl neesam apstiprinājuši, bet diskutējam, ka šim postenim varētu nominēt Pūci. Daudzi jautā, kā tad Repše? Uzskatām viņu par spēcīgu politiķi un tāpēc deleģējam viņu uz grūtāko jomu – Veselības ministriju. Mums ir piedāvājums reformām, un uzskatām, ka Repšem jāstrādā smagākajā jomā,” teica Reskājs.

“Latvijas attīstībai” ceturtdien apstiprināja deputātu kandidātu sarakstu 12.Saeimas vēlēšanām.

Rīgā pirmie sarakstā būs – Pūce, Liene Cakare, Iveta Zalpētere, Vidzemē – Repše, Baiba Fromane, Emīls Jakrins, Zemgalē – Reskājs, Mārtiņš Vadzis, Elita Sproģe, Latgalē – Edgars Jaunups, Agris Punculs, Olga Geitus-Eitvina, Kurzemē – Rihards Pīks, Aiva Vilcāne, Valdis Pirktiņš.

Sarakstā nav partijas līdera Eiropas parlamenta vēlēšanās bijušā operas direktora Andreja Žagara, kurš pašlaik ir aizņemts ar darba pienākumiem ārvalstīs.

Partija darbam nākamajā Saeimā izvirzījusi trīs galvenās prioritātes: veselība, izglītība un ekonomika – jomas, ar kurām pašreiz pie varas esošie netiek galā, paziņojumā medijiem norāda partijas līderis Repše, norādot, ka izvirzīto mērķu īstenošanai viņš ir sapulcējis rīcībspējīgu un profesionālu komandu.

Partija savā programmā uzsver, ka ir nepieciešams reformēt veselības aprūpi, lai pacientiem nodrošinātu tūlītēju piekļuvi ārstam bez papildu samaksas. Izglītības sistēmai ir jāgarantē bērniem izcila izglītība, kas nodrošina stabilu nākotni un labi atalgotu darbu Latvijā. Savukārt, domājot par tautsaimniecības izaugsmi, uzņēmējiem ir jādod iespēja ražot un palielināt darbinieku algas, lai aizbraukušie atgrieztos Latvijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (18)

 1. Ha-ha-ha…labākais humors šodien! It sevišķi par Repši-veselības ministru:)))))

 2. …padzirdējis – veselības ministrijā ir vieglāk naudas lietas bīdīt? Parādi jui spiež!!!!!!!!!!!! Muļķīši balsojiet un tikšu no parādiem vaļā…

 3. … Var jau publika palekaties uz vienas kajas, bet … bet tas tikai balotejoties biedri, lai samaksatu kadus paradus !!!!

  … Bet balsojot … klausiet savai latvieskai zemapzinai … balsojiet patriotiski …!!!

 4. Cirks pa velti. Pūce- premjers.
  Tad, mīļie, es varu būt Romas pāvests

 5. Shii kompaanija ir caurbirusi!!!

 6. Tad jau par finansu ministru – Laventu, par iekšlietu – kādu kriminālo autoritāti…Viņi ņirgājas par sevi un Latviju.

 7. Tad jau līdz vēlēšanām paspēs parakstīt arī trešo!

 8. Tā būs viena jauka kompānija!

 9. Valsts aizsardzība “Latvijas attīstībai” nav nemaz starp prioritātēm?

 10. Rihards Pīks būs finanšu ministrs?

 11. Otrā atnākšana Atbildēt

  Pūci-par centību (esot vēl EM valsts sekretāra amatā) uzņēmumu padomju bīdīšanā? Par Repši-šaubu nav! Pensionārus abi ar Dombrovski jau izārstēja!

 12. Dievs, sargi mūsu veselību no Repšes!

 13. Pagātnes salašņu pēdējā izrādīšanās.

 14. visus āžus par dārzniekiem un vilkus par aitu ganiem!

 15. Bijušais Ekonomikas ministrijas valsts sekretārs Juris Pūce:
  Ekonomikas ministrijas (EM) pārraudzībā esošu nozaru uzņēmumu ziedojumi biedrībai Ascendum, kuru vada šīs ministrijas valsts sekretāra Jura Pūces sieva Zaiga Pūce. Biedrība izveidota tikai 2011.gada nogalē un jau nākamajā gadā tā ziedojumos piesaistīja vairāk nekā 273 tūkstošus latu. Lielākie ziedotāji bija azartspēļu uzņēmums Alfor (80 000 latu), uzturēšanās atļauju biznesā strādājošā Rietumu banka (60 000 latu), ātro kredītu uzņēmums 4finance, būvniecības kompānija RE&RE (29,5 tūkstoši latu), ceļu būves firma Binders (20 000 latu), SIA Anzāģe (14 000 latu), būvkompānija Arčers – (10 000 latu).
  Lestenes biogāzes koģenerācijas stacijā Anzāģe piesaistīta kā 2.kārtas būvnieks. Pirmajā kārtā cēluši Velve un Moduls Rīga, kas minēti Ascendum atbalstītāju vidū tā interneta vietnē. Biogāzes staciju bizness ir tieši atkarīgs no EM lēmumiem par obligātā iepirkuma kvotu piešķiršanu.

 16. Cilvēki sakarīgi – tikai Jakrinu, Zalpēteri gan nevajadzēja!

  • pārdomas par grābekļiem Atbildēt

   Kur tu kādu sakarīgu redzi ?!
   Kāds Repše ,tādi arī pārējie !!!
   Varbūt sametam vēl kādu miljonu jaunajai Repše&Co priekš lidaparātiem,viesnīcām ezerlaukos,jaunām sievām un ādas žaketītēm ???!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+