×
Mobilā versija
Brīdinājums +10.5°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
25. jūnijs, 2014
Drukāt

“Latvijas attīstībai” runā arī ar “Reģionu aliansi” par sadarbību 12.Saeimas vēlēšanās (1)

LETALETA

Partija “Latvijas attīstībai” (LA) risina sarunas ar vairākiem politiskajiem spēkiem par iespējamo sadarbību un kopīgu startu 12.Saeimas vēlēšanās, tostarp ar “Reģionu aliansi” (RA), aģentūrai LETA apliecināja LA ģenerālsekretārs Juris Pūce.

“Latvijas attīstībai” ir atvērta sarunām un vēlas sadarboties ar tādiem spēkiem, ar kuriem ir kopīgs vai līdzīgs ideoloģiskais un programmatiskais redzējums. Partija divu nedēļu laikā varētu pieņemt galīgo lēmumu šajā jautājumā, taču jāņem vērā, ka “tango dejo divatā”, tāpēc ar jebkuriem potenciālajiem partneriem vispirms nepieciešams panākt abpusēju vienošanos, skaidroja Pūce.

RA valdes priekšsēdētājs Andrejs Ence norādīja, ka “ar kaut ko” tiek runāts, taču neprecizēja, par kuriem politiskajiem spēkiem ir runa. Viņš skaidroja, ka lēmumu par to, ar ko startēs kopā vēlēšanās, plānots pieņemt rīt, 26.jūnijā, Reģionu alianses pārstāvju sapulcē. Tajā klāt būs arī Vidzemes partijas pārstāvji, ar kuriem kopā no Latvijas Reģionu apvienības (LRA) saraksta tika startēts Eiropas Parlamenta vēlēšanās.
Sadarbība ar Latgales partiju uz vēlēšanām netiks veidota, jo tā esot pieņēmusi lēmumu sadarboties ar partiju “Vienotība”, norādīja Ence.

Abi politiķi nekomentēja, vai sarunas notiek arī ar no Reformu partijas aizgājušajiem Kurzemes novada biedriem, kuru līderis ir Jānis Vilnītis, un tieslietu ministra Jāņa Bordāna vadīto Jauno konservatīvo partiju.
Eiropas Parlamenta vēlēšanās par LRA nobalsoja 2,49% un par LA 2,12% vēlētāju.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ja RA ies kopā ar to vīzdeguni marsieti, manu balsi neredzēsiet !

Draugiem Facebook Twitter Google+