×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.6°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
10. marts, 2016
Drukāt

Latvijas audžuģimenē uzņemtajam jaunietim no Gambijas tomēr nepiešķir bēgļa statusu (3)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Ilustratīvs attēls

Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde (PMLP) nolēmusi nepiemērot bēgļa statusu 16 gadus vecajam bārenim Abdulam no Gambijas, kurš Latvijā tika uzņemts audžuģimenē, vēsta TV3 ziņas.

PMLP lēmumā esot norādīts, ka pusaudža ierašanās Latvijā ir ekonomiski motivēta un viņš dzimtenē netiek apdraudēts. Tikmēr puiša jaunie audžuvecāki norāda, ka, lai atceļotu uz Latviju, Abdula nozadzis patēvam naudu, tāpēc atgriešanās gadījumā viņam draudētu nepatikšanas.

Jaunieša audžuģimene ceturtdien pārsūdzējusi Abdulam nelabvēlīgo PMLP lēmumu, kas garantē, ka vismaz līdz pārsūdzības izskatīšanai jeb dažus mēnešus jaunietis no Gambijas vēl varēšot palikt audžuģimenē Latvijā.

Jau ziņots, ka 16 gadus veco Abdulu kā savu audžubērnu nesen pieņēma kāda Madonas novadā dzīvojoša ģimene, vēstīja “LNT Ziņas”.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Idiotisms kaut kāds. Tad sanāk,kaut kāds melnais no kādas Āfrikas valsts izdauzīs savam kaimiņam logu un tad prasīs Latvijā patvērumu,jo lūk tur viņu par to nopērs,un mūsu ” labvēļi ” viņam to piešķirs – HUMĀNISMA vārdā. Tā jau te drīz vesela varza šādu ” nelaimīgo ” ieradīsies.

  2. Nozadzis ,un draudēs atbildība ,,,tā jau visu pasauli var saaicināt ! Motivācija ,redziet drzudēs atbildība par zakšanu piemēram Saud Arābijā nocērt roku ,un ? Tādas tradīcijas un likumi , Nevajag zakt ! Tā ir 1200 gada Pasaule kura migrē ar visām tai raksturīgām problēmām ,rietumos tie atbilst sētnieku -funkcijām,bet redziet reliģija liedz strādāt viņuprāt necienīgu darbu ! Pabalsti ir risinājums ko jamaksā valstij lai nepiedzīvotu Londonas un Parīzes gaišās naktis .Laipni lūkti !

  3. adoptēt,tad neviens nevarēs atņemt un izsūtīt.

Draugiem Facebook Twitter Google+