Mobilā versija
-2.0°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
4. janvāris, 2015
Drukāt

Latvijas Audžuģimeņu biedrība tiekas ikgadējā Jaungada pasākumā

Foto-LETAFoto-LETA

Latvijas Audžuģimeņu biedrības rīkotais Jaungada pasākums Rīgas Latviešu biedrības namā.

Svētdien, 4.janvārī, Latviešu biedrības namā notika ikgadējais Latvijas Audžuģimeņu biedrības Jaungada pasākums, kas pulcēja Latvijas audžuģimenes, aizbildniecībā esošos bērnus un aizbildņus, biedrības atbalstītājus un partnerus, aģentūru LETA informēja biedrības vadītāja Ilze Golvere.

Pasākumā piedalījās arī Valsts prezidents Andris Bērziņš ar kundzi, Latvijas Audžuģimeņu biedrības patronesi Daci Seisumu.

Pasākumā pulcējās ap 400 dalībnieku, prognozē Golvere.

Jaungada pasākumā viesus priecēja sirsnīgi un radoši priekšnesumi – uzstājās aktrise Maija Doveika un bērnu popgrupa “Vējā”, ar jautriem priekšnesumiem bērnus no aizbildņu un audžuģimenēm priecēja Valmieras kultūras nama darbinieki. Pasākuma noslēgumā notika loterija, kurā ģimenes saņēma vērtīgas balvas.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+