Mobilā versija
Brīdinājums +3.0°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
4. janvāris, 2015
Drukāt

Latvijas Audžuģimeņu biedrība tiekas ikgadējā Jaungada pasākumā

Foto-LETAFoto-LETA

Latvijas Audžuģimeņu biedrības rīkotais Jaungada pasākums Rīgas Latviešu biedrības namā.

Svētdien, 4.janvārī, Latviešu biedrības namā notika ikgadējais Latvijas Audžuģimeņu biedrības Jaungada pasākums, kas pulcēja Latvijas audžuģimenes, aizbildniecībā esošos bērnus un aizbildņus, biedrības atbalstītājus un partnerus, aģentūru LETA informēja biedrības vadītāja Ilze Golvere.

Pasākumā piedalījās arī Valsts prezidents Andris Bērziņš ar kundzi, Latvijas Audžuģimeņu biedrības patronesi Daci Seisumu.

Pasākumā pulcējās ap 400 dalībnieku, prognozē Golvere.

Jaungada pasākumā viesus priecēja sirsnīgi un radoši priekšnesumi – uzstājās aktrise Maija Doveika un bērnu popgrupa “Vējā”, ar jautriem priekšnesumiem bērnus no aizbildņu un audžuģimenēm priecēja Valmieras kultūras nama darbinieki. Pasākuma noslēgumā notika loterija, kurā ģimenes saņēma vērtīgas balvas.

Pievienot komentāru

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (21)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+