×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.1°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
7. maijs, 2012
Drukāt

Latvijas autosportistiem neveiksmīgs Eiropas autokrosa čempionāta pirmais posms

Latvijas autosportisti Ervīns Grencis un Māris Līcis aizvadītajā nedēļas nogalē neveiksmīgi startēja Eiropas autokrosa čempionāta pirmajā posmā Francijā.

Latvijas sportistu neveiksmes sākās jau nedēļu pirms Senmartēnas posma, kad Smiltenē treniņsacensībās aizdegās “SuperBuggy” klases braucēja Jāņa Boka bagijs. Pēc šī incidenta Boks bija spiests atteikties no došanās uz Franciju.

Aizvadītajā nedēļas nogalē “Buggy 1600” klases braucēji Līcis un Grencis demonstrēja potenciālu, 34 dalībnieku konkurencē laika kontroles pirmajā sesijā uzrādot attiecīgi septīto un 14.rezultātu.

Pirmajā kvalifikācijā Līcis savā grupā sasniedza trešo vietu, sestdienas cīņas noslēdzot 12.pozīcijā kopvērtējumā. Savukārt Grenča debijas sacensības sākās sarežģīti, jo pirmajā braucienā viņam pa aizsargbrillēm trāpīja akmens, kas padarīja sarežģītu cīņas turpinājumu. Tomēr Grencis spēja sasniegt finišu, ieņemot 27.vietu.

Tikmēr svētdiena Latvijas sportistiem bija neveiksmīga.

Līcis, jau gandrīz nonākdams otrā kvalifikācijas brauciena vadībā, saņēma sitienu pa bagija aizmuguri no kāda konkurenta. Mašīna tika sasista tik spēcīgi, ka cīņu turpināt nebija iespējams. Šajā sērijā izstājās ar Grencis. Lai gan tehnika trešajam braucienam tika sagatavota, tas problēmu dēļ tika aizvadīts neveiksmīgi. Līdz ar to Līcis un Grencis nekvalificējās kādam no fināliem, paliekot arī bez kopvērtējuma punktiem.

Eiropas čempionāta otrais posms maija beigās norisināsies Bauskā, sporta kompleksā “Mūsa”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+