×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.7°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
29. janvāris, 2014
Drukāt

“Latvijas Avīzē” izlasīju…

lavaks2901

Nīcgalietis Staņislavs Ružāns “Latvijas Avīzi”  abonē jau 25 gadus – kopš pirmā numura, kad laikraksts saucās “Lauku Avīze”. Šogad laikrakstu pasūtījis uzreiz visam gadam. Iekrājušies lati, un tos vēl pirms eiro ieviešanas vajadzējis iztērēt. S. Ružāns stāsta, ka avīzi sākot lasīt no beigām – no lasītāju viedokļiem. Tur izteiktās domas un raksti parasti esot īsi, skaidri, viegli uztverami. Patīkot vēsturiskie apraksti, raksti par viensētām un dzīvi novados, sevišķi Latgalē. Tā kā Staņislavs pēc specialitātes ir agronoms, interesē, kā šodien veicas zemniekiem.

Kuri raksti piesaistīja uzmanību vakardienas “Latvijas Avīzē”? Lasītājs kā pirmo nosauc žurnālista Arta Drēziņa materiālu “Dzērumā pazaudē meitiņu”.

Aktuāls arī Ulda Graudiņa raksts “Mājsaimniecībām – sešas izvēles”, kas iepazīstina ar elektrības lielākā ražotāja un pārdevēja “Latvenergo” piedāvājumu mājsaimniecībām.

Komentāru lappusē viņa iecienītākie autori – Egils Līcītis ar kārtējo feļetonu, Anda Līce ar savām publicistiskajām pārdomām, kā arī Voldemārs Krustiņš –šoreiz pie lielā zvana ir Sadarbības padome, kas, izrādās, esot augstāka pat par Saeimu un valdību.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+