×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.4°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Otrdiena, 22. maijs, 2018
24. februāris, 2014
Drukāt

“Latvijas Avīzē” izlasīju…

Foto - LETAFoto - LETA

Jūrmalas iedzīvotājs Jānis Jerkins ir ilggadējs “LA” cienītājs. Laikrakstu internetā izlasa no pirmās līdz pēdējai lappusei. Vaicāju, kuri, viņaprāt, bijuši nozīmīgākie raksti.

J. Jerkins: “Pagājušajā nedēļā ceturtdienas izlaidums bija sevišķi vērtīgs, tajā daudz aktuālu, interesantu materiālu. Trīs no tiem – aktuālo aptauju “Tagad pat skolās slavē Padomju Savienību”, Ulda Šmita komentāru “Brīvības reitings” un Daces Kokarevičas “Kas ir Sudrabas domubiedri?” – nokopēju un tīmeklī pārsūtīju arī saviem sarakstes biedriem Latvijā un ASV.

Piektdienas numurā nebrīnījos, izlasījis Ģirta Zvirbuļa rakstu “Sāk meklēt atpakaļceļu”. Tas arī bija gaidāms, jo visi esam iebiedēti. Bet, runājot par pensionāru piketu pie Saeimas nama (“Pensionāri piketēs pret nabadzību”), varu teikt – 
tā ir ceļošana uz Mēnesi. Lai gan šo cilvēku rīcību atbalstu, tomēr jau tagad skaidrs, ka viņi neko nepanāks, rezultātu nebūs.”

“Lasītāju balsīs” aptauja vaicā, vai politiķi brauc uz laukiem. Nevienu jau nekas neinteresē. Iveta Grigule vienīgā apkārt braukā, bija arī pie mums Jūrmalā. Viņa cenšas, jo grib tikt kārotajos amatos.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+