Mobilā versija
+19.3°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Ceturtdiena, 17. augusts, 2017
3. jūnijs, 2016
Drukāt

“Latvijas Avīze” – pārdotākais dienas laikraksts latviešu valodā

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

AS “Lauku Avīze” valdes priekšsēdētājs Guntars Kļavinskis un laikraksta “Latvijas Avīze” galvenā redaktore Linda Rasa.

Piektdien “Preses dienu” svinīgajā ceremonijā Latvijā vadošie preses tirdzniecības un izplatīšanas uzņēmumi “Narvesen” un “Preses serviss” apbalvoja veiksmīgākos Latvijas izdevējus, kā arī paziņoja lasītāju pieprasītākos preses izdevumus pagājušajā gadā.

Balvas tika pasniegtas vairākās nominācijās, un laikraksts “Latvijas Avīze” atzinību saņēma divās. Nominācijā “Pārdotākās avīzes” (pērn kopā visvairāk pārdotie dienas laikrakstu eksemplāri) “AS Lauku Avīze” izdotais laikraksts “Latvijas Avīze” ieguva otro vietu. Tā kā pirmo vietu ieguva krievu valodā iznākošais laikraksts “Vesti Segodņa”, tad tas nozīmē, ka no latviešu valodā iznākošajiem dienas laikrakstiem visvairāk pērk “Latvijas Avīzi”. Savukārt “Preses serviss” nominācijā “Ienesīgākais dienas izdevums” (balvas tiek pasniegtas pēc finansiālā apgrozījuma rezultātiem) “Latvijas Avīze” ieguva trešo vietu.

Atgādinām, ka, pēc pētījumu kompānijas “TNS Latvia” datiem, laikraksts “Latvijas Avīze” ir arī visvairāk lasītā dienas avīze Latvijā. “LA” vidējā viena numura auditorija 2015. gadā bija 71 000 lasītāju, bet kopējā auditorija – 134 000. Turklāt “Latvijas Avīze” ir arī visvairāk abonētais dienas laikraksts latviešu valodā.

Pievienot komentāru

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (8)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+