×
Mobilā versija
+10.5°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
10. janvāris, 2012
Drukāt

«Latvijas Avīzei» un citiem izdevumiem pieaudzis abonentu skaits

100120122

Noslēgusies kārtējā lielā preses izdevumu gada abonēšanas kampaņa, un AS “Lauku Avīze” ir gandarīta, ka visiem mūsu septiņiem izdevumiem, salīdzinot ar pagājušā gada decembri, ir pieaudzis abonentu skaits. 


Vislielāko abonentu skaita pieaugumu sasniedzis laikraksts “Latvijas Avīze”, kuru janvārim abonējuši 22 718 lasītāji, kas ir par 6% jeb 1260 abonentiem vairāk nekā decembrī. Kā informē uzņēmums “Latvijas Pasts”, abonētākie laikraksti 2012. gadā ir “Latvijas Avīze” un komplekts “Latvijas Avīze” + “Mājas Viesis”. Tas nozīmē, ka laikraksta “Latvijas Avīze” kopējais abonentu skaits ir divreiz vai pat trīsreiz lielāks nekā citām dienas avīzēm.

Otru lielāko abonentu skaita pieaugumu saņēmis žurnāls “Praktiskais Latvietis” – to janvārim abonējuši 12 329 lasītāji, kas ir par 1194 abonentiem vairāk. Arī žurnālam “36,6°C” abonentu skaits pieaudzis par gandrīz četriem simtiem.

Neskatoties uz grūtībām, esam spējuši saglabāt nemainīgu izdevumu abonēšanas cenu. Protams, noteicošais ir katra izdevuma saturs, un tādēļ arvien cenšamies rakstīt par aktuālo, noderīgo un nacionālo. Cilvēki ir noguruši no vispārīgas informācijas, ko var saņemt dažādos interneta portālos, un vēlas iegūt padziļinātu un analītisku vērtējumu, ko viņiem sniedz gan “Latvijas Avīze”, gan žurnāls “Mājas Viesis”.

AS “Lauku Avīze” piedāvā arī turpmāk divas jaunas iespējas – izvēlēties automātisko maksājumu, kā arī abonēt mūsu izdevumus ar TV pults palīdzību – izmantojot “Lattelecom interaktīvās TV” pakalpojumus.

Vakar, 9. janvārī, apritēja 24 gadi, kopš iznāk “Latvijas Avīze” (sākotnēji – laikraksts “Lauku Avīze”), un savu 25. darba gadu redakcija sāk apņēmības pilna.

 

Abonēšanas rezultāti 2012

latabs

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+