Latvijā
Sabiedrība

“Latvijas Avīzi” no dienas avīzēm pērk visvairāk0

Foto Dainis Bušmanis

Šodien “Preses dienu” svinīgajā ceremonijā Latvijā vadošie preses tirdzniecības un izplatīšanas uzņēmumi “Narvesen” un “Preses serviss” apbalvoja veiksmīgākos Latvijas izdevējus, kā arī paziņoja lasītāju pieprasītākos preses izdevumus pagājušajā gadā.

Galerijas nosaukums

Balvas tika pasniegtas vairākās nominācijās, un laikraksts “Latvijas Avīze” uzvaru guva divās. Nominācijā “Visvairāk pārdotās avīzes” (pērn kopā visvairāk pārdotie dienas laikrakstu eksemplāri) AS “Latvijas Mediji” izdotais laikraksts “Latvijas Avīze” ieguva pirmo vietu. “Latvijas Avīze” uzvarējusi arī “Preses servisa” nominācijā “Ienesīgākais dienas izdevums” (balvas tiek pasniegtas pēc finansiālā apgrozījuma rezultātiem).
Tātad no Latvijā tirgotajiem dienas laikrakstiem gan latviešu, gan krievu valodā “Latvijas Avīzi” lasītāji pērk visvairāk.

“Latvijas Avīze” ir arī visvairāk abonētais dienas laikraksts latviešu valodā, un arī visvairāk lasītā dienas avīze Latvijā. Pēc pētījumu kompānijas “TNS/Kantar” datiem, “LA” vidējā viena numura auditorija 2017. gadā bija 56 000 lasītāju, bet kopējā auditorija -128 000 lasītāju.

LA.lv