×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
28. oktobris, 2014
Drukāt

“Latvijas balzama” dzērieni iekļauti gada inovatīvo produktu izlasē

Publicitātes fotoPublicitātes foto

AS “Latvijas balzams” ražotie dzērieni – degvīni “Amber Gold” un “Killer Queen Vodka”, kā arī dzirkstošais alkoholiskais dzēriens “Cosmpolitan Diva” – iekļauti starptautiskā konkursa “SIAL Innovation 2014” gada inovatīvo produktu izlasē, informē “Latvijas balzams”.

Degvīns “Amber Gold” ir jaunākais no “Latvijas balzams” degvīnu zīmoliem un pasaulē pirmais caur dzintaru filtrētais degvīns. Degvīns “Killer Queen Vodka” ir unikāls ar to, ka veltīts leģendārās britu grupas “Queen” singla “Killer Queen” četrdesmitgadei. Savukārt “Cosmopolitan Diva” izceļ tas, ka dzēriena tapšanā pirmoreiz izmantota unikāla tehnoloģija dzirkstošo dzērienu filtrācijā caur zeltu.

“Latvijas balzamā” atzīmē, ka “SIAL Innovation” konkurss tiek rīkots jau desmito gadu un ir daļa no Eiropā lielākās pārtikas izstādes “SIAL” notikumiem, kas pagājušajā nedēļā norisinājās Parīzē, un kurā piedalījās arī “Latvijas balzams”.

SIAL izstāde šogad svin savu piecdesmitgadi un tikusi plaši apmeklēta – tajā piedalījās 6300 dalībnieku no 105 pasaules valstīm, un to apmeklēja vairāk nekā 150 000 viesu. AS “Latvijas balzams” izstādē piedalījās sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru un ar Eiropas Reģionālā attīstības fonda atbalstu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+