Ekonomika
Bizness

“Latvijas balzams” atklās ražotnes ekskursiju centru0

FOTO: Ieva Lūka/LETA

Alkoholisko dzērienu ražotājs “Latvijas balzams” otrdien, 30. aprīlī svinīgi atklās tā ražotnes ekskursiju centru, aģentūru LETA informēja kompānijā.

Ekskursiju centrs izveidots ar mērķi sniegt ieskatu ražotnes vēsturē, attīstībā un ražošanas procesos, kā arī sekmēt sabiedrības izpratni par dzērienu ražošanas industriju, informēja kompānijā.

“Jau gadu desmitiem saskaramies ar iedzīvotāju un tūristu vēlmi apmeklēt ražotni, tādēļ, uzsākot “Latvijas balzama” 120. jubilejas gadu, oficiāli un arī tīri tehniski esam gatavi uzņemt viesus ražotnē,” pirms atklāšanas pauda “Latvijas balzama” valdes priekšsēdētājs Intars Geidāns.

Saistītie raksti

Viņš piebilda, ka ekskursijās būs iespējas iepazīsties ar spirtu un filtrēšanas procesiem, degvīna un citu dzērienu gatavošanu, par etiķetēm un pudelēm, par pildīšanu un citām alkoholisko dzērienu ražošanas nozarei raksturīgām lietām. Tāpat varēs nobaudīt 15 zālīšu uzlējumu, kas atrodams visu “Rīgas Melnā Balzama” veidu sastāvā.

Svinīgā atklāšana norisināsies šā gada 30.aprīlī no plkst.12 līdz plkst.13.30 Sapieru ielā 2, Rīgā.

Jau ziņots, ka “Latvijas balzams” neauditētais apgrozījums 2018.gada sasniedza 75,138 miljonus eiro, kas ir par 4% mazāk nekā 2017.gadā, bet peļņa ir 9,379 miljoni eiro, kas ir par 8,7% lielāka nekā 2017.gadā, teikts uzņēmuma neauditētajā finanšu pārskatā, kas iesniegts “Nasdaq Riga”.

“Latvijas balzama” akcijas kotē biržas “Nasdaq Riga” otrajā sarakstā.

LA.lv