Mobilā versija
+0.4°C
Krišs, Ksenija, Eglons
Otrdiena, 24. janvāris, 2017
6. septembris, 2016
Drukāt

Latvijas bankās samazinās aktīvo klientu skaits (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Latvijas bankās šogad jūnija beigās bija 2,251 miljons aktīvo klientu, kas salīdzinājumā ar pagājušā gada beigām ir par 0,6% jeb 14,1 tūkstoti mazāk, liecina Latvijas Komercbanku asociācijas apkopotie dati.

Tostarp visvairāk aktīvo klientu 2016.gada jūnija beigās bija “Swedbank” – 951,5 tūkstoši, kas ir par 0,3% jeb 2,5 tūkstošiem mazāk nekā 2015.gada beigās. Seko “SEB banka”, kurai jūnija beigās bija 463,5 tūkstoši klientu, kas ir par 1,5% jeb 7,3 tūkstošiem mazāk, un banka “Citadele”, kurai bija 280,7 tūkstoši klientu, kas ir pieaugums par 0,8% jeb 2,1 tūkstoti.

Ceturtajā vietā pēc aktīvo klientu skaita bija “DNB Banka” – tai jūnija beigās bija 165,6 tūkstoši aktīvo klientu, kas ir par 0,5% jeb 0,8 tūkstošiem mazāk nekā pagājušā gada beigās, “Nordea Bank” Latvijas filiālei bija 101,7 tūkstoši klientu, kas ir par 2,1% jeb 2,1 tūkstoti vairāk, bet “Norvik bankai” – 83,3 tūkstoši klientu, kas ir kritums par 0,2% jeb 0,1 tūkstoti.

Septītajā vietā ierindojusies “BigBank” Latvijas filiāle, kurai jūnija beigās bija 61,9 tūkstoši klientu, kas ir par 1,4% jeb 0,9 tūkstošiem vairāk nekā pagājušā gada beigās, seko “PrivatBank” ar 36 tūkstošiem klientu, kas ir kritums par 1,7% jeb 0,6 tūkstošiem, “Meridian Trade Bank” – ar 30,2 tūkstošiem klientu, kas ir par 0,9% jeb 0,3 tūkstošiem mazāk, savukārt desmitā lielākā banka pēc klientu skaita jūnija beigās bija “Rietumu banka” – tai bija 27,8 tūkstoši klientu, kas ir par 3,2% jeb 0,9 tūkstošiem mazāk nekā pagājušā gada beigās.

Par aktīvu klientu tiek uzskatīts tāds klients, kura kontos pēdējo sešu mēnešu laikā ir veikti vismaz divi darījumi vai transakcijas, izņemot bankas komisijas maksu ieturēšanu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Pienācis laiks laupītājbankas pilnībā ignorēt,jo par klientu naudas apgrozīšanu bankas neko nemaksā,drīz par to vēl būs klientam pašam jāmaksā,bet kredītu procenti ir ievērojami.Bankas ir parazītiski augļotāji.
    Pat boļševiku laikos bija const. depozītprocents – 3%.

Valsts šauj pa uzņēmējiem, bet korumpētos ierēdņus saudzēKad valstij jāuzmana uzņēmēji, tā ar Konkurences likumu noteikusi plašas sankcijas, bet, kad valsts pārvaldei jākontrolē pašai sevi, tad Valsts kontroles rokās
Sāk kriminālprocesu par cūku inficēšanos ar ĀCM Krimuldas saimniecībā (2)Valsts policija (VP) sākusi kriminālprocesu par Krimuldas novada saimniecības "Rukas" audzēto cūku inficēšanos ar Āfrikas cūku mēri (ĀCM).
Mājā ar nelegālu gāzes pieslēgumu dzīvojusi augsta amatpersona (18)Tuvākajā laikā Latvijā tiks atvērts dabasgāzes tirgus un cena tiks noteikta, tirgotājam un lietotājam vienojoties. Tam gatavojoties, valdībai jāpieņem virkne noteikumu, bet
Pasaulē
Latvijā decembrī bijusi trešā lielākā gada inflācija ES Latvijā pagājušā gada decembrī, salīdzinot ar 2015.gada pēdējo mēnesi, bija trešais augstākais inflācijas rādītājs Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu, liecina trešdien publiskotie ES statistikas biroja "Eurostat" dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+