×
Mobilā versija
+9.8°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
23. februāris, 2012
Drukāt

Latvijas biatlonistēm 11.vieta stafetē pasaules junioru čempionātā

Latvijas jaunās biatlonistes ceturtdien izcīnīja augsto 11.vietu pasaules junioru čempionāta stafetes sacensībās 3×6 kilometru distancē.

Anete Brice, Krista Krūmiņa un Baiba Bendika sešās šaušanās izmantoja tikai piecas rezerves patronas, kļūstot par vienu no precīzākajām komandām.

Pirmo posmu Brice pabeidza 14.vietā 18 komandu konkurencē, otrajā posmā Krūmiņa sasniedza desmito rezultātu un summā pacēla savu komandu par vienu vietu, bet Bendika uzrādīja pat devīto laiku un ļāva Latvijas komandai pacelties vēl par divām pozīcijām.

Sacensībās uzvarēja Norvēģijas jaunās biatlonistes, kurām latvietes zaudēja četras minūtes un 48,1 sekundi.

Neveiksmīgi 4×7,5 kilometru stafetes sacensības junioriem aizvadīja Latvijas junioru komanda, ko pārstāvēja Daumants Lūsa, Mārcis Paeglītis, Krišjānis Meirāns un Reinis Korsunovs, finišējot pēdējā, 17.pozīcijā. Astoņās šaušanās Latvijas sportisti izmantoja 18 rezerves patronas un slēpoja sešus soda apļus, finišā no pārliecinošu uzvaru izcīnījušās Norvēģijas komandas atpaliekot par 13 minūtēm un 6,3 sekundēm. Sekmīgākais no Latvijas sportistiem bija Meirāns, kurš savā etapā sasniedza 11.rezultātu, savukārt Lūsa un Korsunovs bija lēnākie starp savus posmus veikušajiem sportistiem.

Pasaules jaunatnes un junioru čempionāts ilgs līdz svētdienai.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+