Sports
Ziemas sports

Latvijas biatlonisti Korejā dzīvo pēc Eiropas laika0

Sputnik/Scanpix

Vīriešu biatlonisti ar Andreju Rastorgujevu un Muižnieku ierindā pirmo startu šajā Olimpiādē aizvadīs svētdien, sacenšoties desmit kilometru sprinta distancē, bet abi sportisti pirmo treniņu aizvadīja piektdien.

“Iespaidi ļoti labi, olimpiskā trase ir iepazīta. Tā nav viegla un arī šautuve tāda nav. Vējš mainās teju katru brīdi. Vēl atlikusi viena treniņdiena un tad jau pirmā “gonka”,” pēc piektdien aizvadītā pirmā treniņa žurnālistiem teica Muižnieks. “Mēs ar Andreju uz Phjončhanu atlidojām tikai vakar un cenšamies dzīvot pēc Eiropas laika. Šobrīd viss ir kārtībā, tā kā, domāju, ar aklimatizāciju problēmu nebūs.”

“Mums starti pēc Dienvidkorejas laika ir astoņos vakarā. Ja mēs celtos no rīta, tā būtu nīkšana visu dienu. Centīsimies gulēt pēc iespējas ilgāk un startēt līdzīgi kā Eiropā – dienas vidū,” plānu atklāja Muižnieks.

Saistītie raksti

Pašlaik 28 gadus vecais Muižnieks svētdien debitēs olimpiskajās spēlēs, bet Phjončhanas trasi viņš neuzskata no vieglākajām.

“Trase ir fiziski grūta, tajā daudz jāstrādā. Kāpumi ir gari ar nobraucieniem līkumos. Man patīk vairāk dinamiskākas trases, bet, lai šeit labi sevi parādītu, ir daudz jāstrādā. Ienākšana šautuvē ir salīdzinoši viegla, esmu sagatavojies to darīt arī lielā intensitātē. Tomēr, ja arī svētdienas sacensībās vējš mainīsies tik regulāri kā šodien, šaušana jau būs loterija,” uzskata Muižnieks.

LA.lv