×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
7. janvāris, 2016
Drukāt

Latvijas bobsleja izlasei likstas Leikplesidā

foto: Romualds Vambuts/bobslejs.lvfoto: Romualds Vambuts/bobslejs.lv

Latvijas bobsleja izlases līderis Oskars Melbārdis veselības problēmu dēļ nestartēs ceturtajā Pasaules kausa posmā, kas šonedēļ risināsies Leikplesidas trasē ASV, ziņo bobslejs.lv. Četriniekos nestartēs arī Oskars Ķibermanis.
Latvijas izlases galvenais treneris Sandis Prūsis: “Oskaram Melbārdim vecā vaina – muguras sāpes, disks noslīdējis. Viņam tā jau ir bijis, bet parasti ne maču laikā. Bijām pie ārsta, taisījām magnētisko rezonansi un tā vaina ir apstiprināta. Vajadzīgs miers, ir stipras sāpes pat kustoties un par braukšanu bobā nav ko domāt. Cerams, ka aties un varēsim startēt nākamajā posmā Parksitijā, kur ir divi mači četriniekos. Melbārdis līdz ar to nevar Leikplesidā startēt arī četriniekos un jācer, ka viss būs labi, domājot par atlikušo sezonu un pasaules čempionātu.”
Treniņos kritienu piedzīvoja Ķibermanis un nolemts, ka arī viņš četriniekos nestartēs. “Ja tie būtu sezonas pēdējie mači un kaut kas izšķirtos, tad gan jau mēs nokomplektētu vienu ekipāžu, bet tagad nav vērts riskēt,” skaidroja Prūsis. “Cietusi tehnika, puišiem arī ir dažādas veselības likstas, no pirmās ekipāžas Arvis Vilkaste ir stipri saaukstējies, ar paaugstinātu temperatūru. Cerēsim, ka jau nākamajā posmā viss būs labi. Lielajam Oskaram līdz ar šī posma izlaišanu faktiski cīņa par uzvaru pasaules kausā ir beigusies, bet mums jādomā arī par nākotni, pašlaik viņš nekādi nevar startēt, trasē jau tā ir ļoti lielas pārslodzes. Es neteiktu, ka ledus ir īpaši atšķirīgs kā iepriekš, taču bija ļoti auksts, ledus ir ātrs. Te sen daudzi nav braukuši un tāpēc ne jau mums vienīgajiem bija kritieni.”
Leikplesidas trase bobslejā tiek uzskatīta par vienu no grūtākajām un bīstamākajām pasaulē, treniņos kritienu četriniekos piedzīvoja arī Pasaules kausa līderis kopvērtējumā Frančesko Frīdrihs, tāpat pieredzējušais brits Džons Džeims Džeksons.
Divniekos piedalīsies gan Oskars Ķibermanis, gan Uģis Žaļims.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+