×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.1°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
3. februāris, 2018
Drukāt

Latvijas cietumos plāno remontēt dušas par 257 498 eiro (4)

Foto-LETAFoto-LETA

Ieslodzījumu vietu pārvalde (IeVP) ir izsludinājusi iepirkumu konkursu dušu remontiem Latvijas cietumos, par kopējo iepirkuma summu 257 498 eiro, liecina Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā pieejamā informācija.

Dušas tiks remontētas Brasas, Jēkabpils, Olaines, Valmieras, Daugavgrīvas, Iļģuciema, Liepājas, Jelgavas cietumos, kā arī Rīgas Centrālcietumā.

Iepirkumu konkurss noslēgsies 23.februārī.

Brasas cietumā un Rīgas Centrālcietumā šie nav vienīgie šogad plānotie remontdarbi – abos cietumos šogad arī tiks veikts sanitāro mezglu remonts par vairāk nekā 100 000 eiro, liecina LETA arhīvā esošā informācija.

LETA jau vēstīja, ka pērn Valsts kontroles revīzijā tika konstatēts, ka ik gadu pieaug izdevumi novecojušās un neefektīvās cietumu infrastruktūras uzturēšanai.

IeVP kopējie izdevumi cietumu kārtējiem un kapitālajiem remontiem un rekonstrukcijai no budžeta apakšprogrammas “Ieslodzījuma vietas” ir pieauguši no 409 875 eiro 2013.gadā līdz 2 166 674 eiro 2016.gadā jeb piecas reizes.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Kāpēc ir jāveic remonti cietumos, kuri tūlit tiks slēgti? Naudu nav kur likt?

  2. Zog bezbēdīgi – nākotnē būs pašiem noderīgi…

  3. Vērojot šo bildi un lasot Soda izpildes kodeksu utt,esmu šokā.2018.gads no 2004.gade esam Eiropas savienībā.krāns ar vieni cauruli auksto ūdens,kur siltais ūdens? Kur WC adalīts no koptelpas? Kur sanitārie apstākļi.Kā varam būt Eiropas savienībā ja cilvēki dzīvo valsts iestādes ēkās.Pretrunā ar soda izpildes kodeksu.?

Draugiem Facebook Twitter Google+