Sports
Citi sporta veidi

Latvijas cīkstone Grigorjeva laidusi pasaulē pirmdzimto0

Foto: Facebook/Anastasija Grigorjeva

Latvijas cīkstone Anastasija Grigorjeva otrdien laidusi pasaulē pirmdzimto – dēlu Alanu, viņa vēsta sociālajos tīklos.

Puika ir 55 centimetrus garš un 3,470 kilogramus smags.

Anastasijas laulātais draugs ir cīkstonis Imants Lagodskis. Vēl pirms 2016. gada Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm daugavpiliete sapņoja par ģimenes pieaugumu.

“Pirms Londonas olimpiskajām spēlēm domāju – izcīnīšu zeltu un aiziešu no sporta. Pēc tam šķita – varbūt to darīšu pēc Rio. Taču šie četri gadi pagāja tik ātri. Nezinu. 25 gadi sievietei ir laiks, kad vajadzētu domāt par ģimeni, bērniņu. Varbūt pēc olimpiādes jāpaņem lielāka pauze. Man tagad ir krustmeita un, kad esmu mājās, mēģinu ar viņu pavadīt laiku,” intervijā “LA” toreiz sacīja Anastasija Grigorjeva. “Pati vēl uzvedos kā bērns, patīk izklaidēties, taču būt par vecākiem ir liela atbildība. Es to gribu, bet vienkārši ar gribēšanu nepietiek. Ir jābūt gatavai. Esmu redzējusi ģimenes, kur ir bērns, taču nevar viņam veltīt pietiekami daudz uzmanības. Es gribētu audzināt pati, lai nav tā, ka bērns ir mājās, bet es braukāju pa nometnēm. Kā Dievs izlems, tā būs.”

Grigorjeva ir četrkārtēja Eiropas čempione, bronzas godalgas ieguvēja 2014. gada pasaules čempionātā. Viņa piedalījusies divās olimpiskajās spēlēs, izcīnot devīto un astoto vietu.

Saistītie raksti
LA.lv