Latvijas distanču slēpotājiem smagnējs sākums 0

Latvijas distanču slēpotājs Arvis Liepiņš svētdien ierindojās 66.vietā Soču olimpisko spēļu skiatlona sacensībās.

Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 174
Vai rudenī tiks palielinātas pensijas? Saeimas deputāts par plānotajām izmaiņām pensiju aprēķinā
“Krievi mūs burtiski aprīs!” Ukraiņu komandieris skaidro iespējamās kara pauzes briesmas

Kopumā finišu sasniedza 67 sportisti, pēdējam esot lietuvietim Vitautam Strolijam.

Distanču slēpotājiem vispirms vajadzēja mērot 15 kilometrus klasiskajā stilā, bet pēc tam tikpat bija jāveic brīvajā stilā.

Liepiņš praktiski visu distances laiku bija starp pēdējiem sportistiem, finišā no uzvarētāja atpaliekot par 11 minūtēm un 44,7 sekundēm.

Zelta godalgu tikmēr ieguva titulētais šveicietis Dario Kolonja, kurš par 0,4 sekundēm apsteidza zviedru Markusu Helneru.

Šveicei šī ir pirmā medaļa šajā Olimpiādē, bet pats Kolonja pirms četriem gadiem Vankūverā kļuva par 15 kilometru brīvā stila olimpisko čempionu.

Tikmēr bronzas medaļu skiatlonā izcīnīja šīs sezonas “Tour de Ski” seriāla čempions Martins Junsrūds Sundbijs no Norvēģijas.

Latviju Olimpiādē pārstāv trīs distanču slēpotāji. Šī brīža Latvijas labākais slēpotājs ir tieši 23 gadus vecais Liepiņš, bet iespēju startēt šajā distancē nav izmantojis 30 gadus vecais Jānis Paipals.