Mobilā versija
+0.3°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
13. jūnijs, 2016
Drukāt

Latvijas dizaina ekspozīcija saņēmusi prestižu starptautisku balvu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Kultūras ministrijas iniciētā un dizaina biroja H2E organizētā Latvijas laikmetīgā dizaina ekspozīciju un notikumu cikla “Dizaina Manifestācija” ekspozīcija “Informācija”, kas bija apskatāma Latvijas Mākslas akadēmijā 2015. gada pavasarī, saņēmusi starptautiski prestižu apbalvojumu – SEGD Honor Award 2016, LA.lv pastāstīja biroja pārstāve Madara Jansone.

“Informācija” bija vienīgais no apbalvotajiem projektiem, kas tika titulēts arī nominācijai Best of Show, Jansone pauda.

Sestdien, 11. jūnijā, apbalvošanas ceremonijā Sietlā apbalvojumus saņēma 39 dizaineru apvienības no dažādām pasaules valstīm. Žūrija šogad izvērtēja 371 pieteikumu, no kuriem tikai 11 ieguva augstāko apbalvojumu (Honor Award) un 28 – balvu par nopelniem (Merit Award).

Madara jansone atgādina, ka šis bija jau otrais ekspozīcijai piešķirtais starptautiskais apbalvojums, jo aprīlī ekspozīcija ieguva arī Silver A’Design Award 2015- 2016 kategorijā Interjera un ekspozīciju dizains.

Ekspozīcija “Informācija” bija veltīta Latvijas grafikas dizaina dažādajiem aspektiem produktos, pakalpojumos un procesos. Tā demonstrēja 12 jomas, t.sk. iepakojumu un grāmatu dizainu, vizuālo identitāti un citus, apvienojot 66 dalībniekus. Ekspozīcija aicināja iepazīt Latvijas grafikas dizaina daudzveidību un apzināties informācijas dizainu kā būtisku aspektu ikvienā jomā.

Pievienot komentāru

Visi savā būtībā esam dievi. Saruna ar Leļļu teātra režisoru Ģirtu ŠoliKāpēc pašmērķīga izklaide ir līdzīga pārlieku saldu konfekšu došanai bērniem? Saruna ar režisoru Ģirtu Šoli pirms izrādes "Dželsomīno melu zemē" pirmizrādes Liepājas teātrī
Draugiem Facebook Twitter Google+