Kokteilis
Stilo

Latvijas dizaineri izrādīs savas kolekcijas Jūrmalā 16

Publicitātes foto

Jau 7. gado pēc kārtas, Latvijas kūrortpilsēta Jūrmala veselu mēnesi pārtaps Latvijas modes centrā. Projekts Jurmala Resort Collection apvieno Latvijas dizainerus un dod iespēju prezentēt sevi plašai auditorijai. Organizatori sola plašu izvēli, kā arī jaunu līniju prezentācijas un pat debijas kolekciju skates.

Galerijas nosaukums

Šogad Jūrmalas viesus un iedzīvotājus iepriecinās daudzveidīgās jauno un jau pazīstamo dizaineru kolekcijas. Viesnīcā Hotel Jūrmala SPA no 12. jūlijam līdz 6. augustam būs atvērti pop-up veikali, kur katrā sieviete atradīs ar ko sevi iepriecināt.

25. jūlijā, plkst. 16:00 uz viesnīcas Hotel Jūrmala SPA terases norisināsies dizaineru kolekcijas modes šovs. Programmā paredzētas zīmolu DRESS&CODE, Karina Make, Varan, Flames, LA LI, Atelier Kristine, LA KILA, Olga Andrejevska apģērbu un Tom Frant, oBag, YAROSLAVNA aksesuāru modes skate, LMA studentu Annas Gulbes un Martas Laimas Mielavas radīto apģērbu skate, kā arī nestandarta izmēra kolekcijas no zīmola Faravani.

Pop-up veikali ir izvietoti viesnīcas Hotel Jūrmala SPA pirmajā stāva un ir atvērti no 12. jūlijam līdz 6. augustam katru dienu no plkst. 11:00 līdz 20:00.

Saistītie raksti
LA.lv