×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
6. jūnijs, 2015
Drukāt

Latvijas ducis: bez Krastiņas, Priedes un Veideres

foto - Ieva Lūka/LETAfoto - Ieva Lūka/LETA

Latvijas sieviešu basketbola valstsvienības galvenais treneris Ainars Zvirgzdiņš nosaucis komandas sastāvu dalībai Eiropas čempionātā, kā pēdējām ārpus saraksta paliekot Ievai Krastiņai, Lienei Priedei un Rūtai Veiderei.

Spēlētājām, kuras par savu vietu komandā vēl nevarēja būt drošas, pēdējā iespēja kaut ko mainīt treneru izvēlē bija piektdienas vakarā Stokholmā pārbaudes spēlē pret Zviedriju (66:70). Ne pati veiksmīgākā šī spēle sanāca Krastiņai un Priedei, lai gan ne jau viena vakara notikumi bija izšķirošie treneru izvēlē. Rūtas Veideres palikšana ārpus divpadsmitnieka bija prognozējama – viņa nedevās uz pārbaudes turnīru Čehijā, citās pārbaudes spēlēs laukumā bija epizodiski, toties mēneša kopdarbā ar izlasi ieguva neatsveramu pieredzi nākotnei.

“Treneru kolektīvam izšķirošo lēmumu pieņemt nebija viegli, jo katrai spēlētājai bija gan plusi, gan mīnusi. Ņēmām vērā gan pašreizējo sportisko formu un sniegumu pārbaudes spēlēs, gan iederību komandas spēles modelī un spēju izpildīt konkrētus uzdevumus, gan arī auguma parametrus,” sastāva izvēli pamatoja Ainars Zvirgzdiņš.

Latvijas izlase svētdien un pirmdien aizvadīs trīs treniņus Rīgā, otrdien dosies uz Ungārijas pilsētu Šombatelī, kur Eiropas čempionāta pirmā posma ietvaros no 11. līdz 14. jūnijam spēļu secībā tiksies ar Serbijas, Horvātijas, Lielbritānijas un Krievijas izlasēm.

 

LATVIJAS VALSTSVIENĪBAS SASTĀVS EIROPAS ČEMPIONĀTAM

rsz_screenshot_54

Izmantotie resursi: www.basket.lv

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+