×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.0°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
25. aprīlis, 2017
Drukāt

“Latvijas dzelzceļš” informēs par aizvadītā gada darbības rezultātiem (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Lai informētu par aizvadītā gada darbības rezultātiem, kā arī sabiedrībai sniegtu plašu ieskatu par nozares lomu valsts ekonomikas attīstībā, VAS “Latvijas dzelzceļš” (LDz) šonedēļ, 27.aprīlī, rīkos preses konferenci, portālu la.lv informēja uzņēmumā.

Dzelzceļa loma tautsaimniecībā ir nozīmīga – tas ir pamats nozarei, kas rada tuvu pie 10% no iekšzemes kopprodukta un 7,8% Latvijas pakalpojumu nozaru eksporta apjoma. Tādēļ izstrādāts ilgtspējas pārskats, kas atspoguļo ne tikai LDz tiešos darbības rezultātus, bet arī plašāku ietekmi uz ekonomisku, sabiedrību un vidi.

Uzņēmuma ilgtspējas pārskats par 2016.gadu pirmo reizi uzņēmuma vēsturē ir sagatavots pēc starptautiski atzītajām Global Reporting Initiative (GRI) G4 vadlīnijām. Pārskats sagatavots saskaņā ar koncerna mērķi pilnveidot labu korporatīvās pārvaldības praksi un izpratni par sociālo atbildību. Kā norāda uzņēmumā, LDz ir pirmais dzelzceļa un loģistikas nozares uzņēmums Baltijā, kas izstrādājis šādu pārskatu.

Plānots, ka preses konferencē piedalīsies Satiksmes ministrs Uldis Augulis, Satiksmes ministrijas valsts sekretāra vietniece Džineta Innusa, LDZ prezidents Edvīns Bērziņš, viceprezidenti Aivars Strakšas, Ainis Stūrmanis un Ēriks Šmuksts, uzņēmuma padomes loceklis Aigars Laizāns, kā arī auditorkompānijas “PricewaterhouseCoopers” partnere Ilandra Lejiņa

Pasākums notiks LDZ Lielajā zālē, Rīgā, Gogoļa ielā 3, 2.stāvā, sākums plkst.14.30.

VAS “Latvijas dzelzceļš” ir publiskās lietošanas dzelzceļa infrastruktūras pārvaldītājs un koncerna “Latvijas dzelzceļš” valdošais uzņēmums. Koncernā ietilpst arī sešas meitas sabiedrības – AS “LatRailNet”, kas veic infrastruktūras maksas noteikšanu un dzelzceļa infrastruktūras jaudas sadali, SIA “LDZ CARGO”, kas nodrošina dzelzceļa kravu pārvadājumus un starptautiskos pasažieru pārvadājumus, infrastruktūras būvniecības un uzturēšanas uzņēmums SIA “LDZ infrastruktūra”, ritošā sastāva remonta un uzturēšanas uzņēmums SIA “LDZ ritošā sastāva serviss”, apsardzes uzņēmums SIA “LDZ apsardze”, kā arī loģistikas uzņēmums SIA “LDZ Loģistika”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+