Mobilā versija
+4.2°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
2. februāris, 2014
Drukāt

Dzīve, zirgam auļojot: deviņi rikšotāja valdīšanas gadi vēsturē

zirgs_leta

Dzīve, zirgam auļojot


Zirga gadi Latvijai un visai pasaulei līdz šim nesuši raibus piedzīvojumus. Jau kādu laiku esam nodzīvojuši jaunajā gadā, tomēr pa īstam, pēc austrumnieku kalendāra, Koka Zirga valdīšana sākās tikai 30.janvārī.

Gada valdošā enerģija būšot jaņ – vīrišķā, simbolizējot spēku, varu un vitalitāti. Astrologi uzskata – tā kā arī Latvijas valsts ir dzimusi Zirga gadā, gaidāms iespēju gads. Zirgs ar savu klātbūtni 20. un 21. gadsimtā cilvēci aplaimojis deviņas reizes, un, lūk, kas no tā iznācis.

Pievienot komentāru

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (19)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (7)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+