Latvijas futbola izlase viesos piekāpjas Lietuvai 0

Latvijas futbola izlase piektdien Pasaules kausa kvalifikācijas turnīra priekšpēdējā turnīra spēlē Viļņā ar 0:2 zaudēja Lietuvas izlasei.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa.” Vai varētu aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri? 400
Krista Draveniece: Puikam norauj bikses, meitai neļauj pačurāt. Kādi briesmoņi strādā mūsu bērnudārzos? 104

Latvijas izlase G grupā ar deviņās spēlēs iegūtiem septiņiem punktiem saglabā pirmspēdējo piekto vietu, bet Lietuva ar 11 punktiem ieņem ceturto pozīciju. Kvalifikāciju Latvija noslēgs otrdien, kad Rīgā uzņems Slovākiju.

Lietuvas izlases labā astotajā minūtē vārtus guva Fjodors Černihs. Lielākoties pārsvars pirmajā puslaikā piederēja Lietuvas izlasei, taču arī viesiem bija iespējas izcelties. Puslaika beigās Latvijai vārtus pēc standartsituācijas guva Nauris Bulvītis, taču līnijtiesnesis fiksēja aizmuguri un tie netika ieskaitīti.

Pēc pārtraukuma aina laukumā būtiski nemainījās, bet 68. minūtē pretuzbrukumā lietuviešiem pārsvaru dubultoja Sauļus Mikoļuns. Sākot ar otrā puslaika vidu Latvijas izlases galvenais treneris Marians Pahars veica visas trīs atļautās spēlētāju maiņas, sūtot laukumā Ivanu Lukjanovu, Andreju Kovaļovu un Eduardu Višņakovu. 77. minūtē diskutablā situācijā tiesnesis neizšķīrās par pārkāpumu soda laukumā pret Kovaļovu piešķirt 11 metru sota sitienu uz mājinieku vārtiem. 84. minūtē Nerijum Vaļskim bija lieliska izdevīga gūt trešos vārtus Lietuvai, taču Latviju glāba vārtsargs Andris Vaņins.