Sports
Futbols

Latvijas futbola tiesnešu brigāde vadīs Pasaules kausa īpašnieces Vācijas spēli 16

foto: LFF

Latvijas tiesnešu brigāde ar Andri Treimani priekšgalā svētdien Kaizerslauternē pārraudzīs 2018.gada Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīra spēli, kurā pašreizējā trofejas īpašniece Vācijas izlase uzņems Azerbaidžānu, vēsta Latvijas Futbola federācija (LFF).

Kopā ar Treimani spēli vadīs arī tiesneša asistenti Haralds Gudermanis un Aleksejs Spasjoņņikovs, kā arī ceturtais tiesnesis Aleksandrs Golubevs.

Latvijas tiesnešiem šī būs trešā kvalifikācijas turnīra spēle šogad. Iepriekš Treimaņa brigādei bija uzticētas arī atlases spēles starp Luksemburgas un Francijas, kā arī Polijas un Kazahstānas valstsvienībām.

Zīmīgi, ka aktuālo Pasaules kausa īpašnieku spēli Treimanis, Gudermanis un Spasjoņņikovs nevadīs pirmoreiz, jo 2012.gadā viņi pārraudzīja pārbaudes spēli, kurā tā brīža pasaules un Eiropas čempione Spānija tikās ar Venecuēlu.

Latvijas futbola tiesnešu vēsturē Pasaules kausa kvalifikācijas spēles kā galvenie tiesneši apkalpojuši arī tādi sava aroda lietpratēji kā Romāns Lajuks, Vadims Direktorenko un Andrejs Sipailo.

Sešu cilvēku sastāvā Treimaņa brigāde šogad pārraudzījusi arī vienu spēli UEFA Eiropas līgas grupu turnīrā. Pērn viņiem bija uzticētas trīs grupu turnīra spēles, bet debija šāda līmeņa mačos tika pieredzēta 2015.gadā.

LA.lv