Sports
Futbols

Latvijas futbola virslīga kļuvusi par Eiropas Futbola līgu asociācijas biedru0


Latvijas futbola virslīgas valdes priekšsēdētājs Maksims Krivuņecs (otrais no labās), Eiropas futbola līgu asociācijas ģenerālajā asamblejā.
Latvijas futbola virslīgas valdes priekšsēdētājs Maksims Krivuņecs (otrais no labās), Eiropas futbola līgu asociācijas ģenerālajā asamblejā.
Foto: Latvijas futbola virslīga

“SynotTip” Latvijas futbola virslīga piektdien kļuvusi par Eiropas futbola līgu asociācijas (EFLA) biedru.

Vēl augusta izskaņā biedrības “Latvijas Futbola Virslīga” kopsapulcē vienbalsīgi tika atbalstīts ierosinājums organizācijai kandidēt par Eiropas Futbola līgu asociācijas biedru.

Klātienē piedaloties LFV valdes priekšsēdētājam Maksimam Krivuņecam, piektdien Vācijas pilsētā Frankfurtē asociācijas Ģenerālās asamblejas ietvaros biedru statusā Latvijas virslīga bija viena no trim organizācijām līdzās Lietuvas un Čehijas čempionātiem, kas tika uzņemta biedra statusā.

Saistītie raksti

“Iestāšanās Eiropas Futbola līgu asociācijā dos mums iespēju iegūt 36 Eiropas līgu pieredzi un zināšanas plašā jautājumu lokā – sākot ar organizatoriskiem, sportiskiem un mārketinga un beidzot ar tiesiskiem,” izteicās biedrības “Latvijas Futbola Virslīga” valdes priekšsēdētājs Maksims Krivuņecs.

Virslīga pievienojusies 32 jau esošajām asociācijas līgām, kas apvieno vairāk nekā 900 futbola klubus no 28 valstīm.

LA.lv