Mobilā versija
+2.6°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
3. aprīlis, 2012
Drukāt

«Latvijas Gada auto 2012» sācies

Vakar sākusies pieteikumu pieņemšana tradicionālajam auto jaunumu konkursam. Nu jau 15 gadus arī Latvijā žūrija (50 cilvēku sastāvā) piešķir titulu “Gada auto” tam auto, kura ienākšanu mūsu dzīvē tās vairākums uzskatījis par interesantāko tehniski, ekonomiski un, protams, vizuāli.

 

Krāšņākos laikus konkurss piedzīvoja laika posmā no 2005. līdz 2008. gadam, kad auto tirgus Latvijā strauji auga, kad šo nopietno spēli finansiāli atbalstīja “SEB līzings” un “If” apdrošināšanas kompānija. Krīze piebremzēja gan dalībnieku, gan atbalstītāju interesi. Dalībnieku skaits kritās divkārt (līdz tikai 11 pērn). Beigas?

Laikam tomēr ne. Organizatoru grupai jau pērn izteica vēlmi pievienoties jauni, nopietni spēki. Atbalstu konkursa turpināšanai apsolījusi Latvijas Pilnvaroto auto tirgotāju asociācija. Žūrija, ko nu jau varam saukt par pieredzējušu (tās pamatsastāvs nemainīgs kopš pieminētajiem “treknajiem gadiem”), joprojām spara pilna un aktīvi piedalījās jaunā nolikuma izstrādē. Un patīkamākais, izšķirošais – augusi auto dīleru interese. Pirmie saņemtie pieteikumi nāk no tiem, kas pērn bija pasīvi notikumu vērotāji (“Chevrolet”, “Seat”, “Suzuki” un citi).

Audzis informatīvo atbalstītāju loks. Par konkursa norisēm šogad regulāri informēs ne vien “Latvijas Avīze”, bet arī interneta mediji delfi.lv, jauniauto.lv, garaza.lv. Tiek strādāts pie īpašas konkursa mājaslapas izveides.

Konkursa atklāšanas pasākums paredzēts 19. maijā. Augusta pēdējā nedēļas nogalē dalībnieki un žūrija kā parasti brauks uz Liepāju un piedalīsies šīs pilsētas “Ātruma festivāla” norisēs. Konkurss beigsies decembrī – gala pasākuma vēriens, protams, būs atkarīgs no pieteikto dalībnieku skaita.

 

Pievienot komentāru

"Google" beidzot parāda savus jaunos "pikseļtelefonus""Google" beidzot izziņojusi ilgi gaidīto "Pixel" viedtālruņu sēriju (ražos gan "HTC"), kas aizstās kvalitatīvo un populāro "Nexus" zīmolu. "Pixel XL" būs ar 5,5 collu ekrānu, bet standarta "Pixel" būs aprīkots ar 5 collu ekrānu.
Augstāko plauktu "fēniksa" pulkstenis no "Garmin"Populārais sporta pulksteņu ražotājs "Garmin" izziņojis jaunu fitnesa viedpulksteni "Fenix Chronos", kas būs valkājams gan ikdienā, gan pie uzvalka, gan sporta zālē. 
Atkarībā no komplektācijas pulkstenis maksās mežonīgus 
900 – 1500 dolārus.
5 padomi, kā izdevīgāk pārdot autoDivi spožākie mirkļi auto īpašnieka dzīvē ir auto iegāde un tā veiksmīga pārdošana. Pēdējais no tiem parasti prasa vislielākās pūles un laiku. Ir sāpīgi zaudēt auto ieguldīto naudu, bet pārdot to gribās pēc iespējas ātrāk, lai tiktu pie jauna braucamā. Vienlaikus šajā procesā nav vietas sasteigtai pieejai, kas tikai samazina izredzes izdevīgi pārdot auto.
Draugiem Facebook Twitter Google+