Latvijas handbola izlase Rīgas domes kausā uzvar Igauniju 0

Pēdējo četru gadu Latvijas labākais handbolists Dainis Krištopāns ceturtdien guva septiņus vārtus, palīdzot Latvijas valstsvienībai Rīgas domes kausa izcīņas spēlē ar 25:22 (11:12) uzvarēt Igaunijas izlasi.

Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus
Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm
Putinam draud briesmas, par kurām pagaidām zina tikai nedaudzi 192

Latvija guva pirmo uzvaru šī gada turnīrā, kas norisinās 20.reizi, kamēr igauņiem šī bija otrā neveiksme divos mačos.

Krištopāns bija rezultatīvākais mājinieku rindās, bet piecus vārtus pievienoja Nils Kreicbergs, kamēr četras reizes precīzs bija Ingars Dude.

Tikmēr igauņiem ar septiņiem vārtiem izcēlās Kristo Voika.

Pirmajā puslaikā nevienai komandai ilgu laiku neizdevās iegūt lielāku pārsvaru par vieniem vārtiem, taču tuvojoties pārtraukumam Igaunija spēja izvirzīties vadībā ar 12:9, pēc puslaika viesiem saglabājot vienu vārtu pārsvaru.

Savukārt spēles otrajā daļā Latvija no 12:15 spēja panākt 17:16 savā labā, spēles 51.minūtē pēc Dudes metiena panākot arī 22:19. Atlikušajā laikā igauņi vēl spēja reizi starpību samazināt līdz minimumam, tomēr Latvija beigās itin droši nosargāja uzvaru.

Latvijas izlasei pirms mača ar Igauniju pievienojās Aivis Jurdžs, kurš Rīgas domes kausa pirmajā spēlē trešdien nepiedalījās, jo tajā pat dienā vēl aizvadīja Vācijas pirmās bundeslīgas spēli. Tiesa, ceturtdien Jurdžs laukumā vēl nedevās, lai arī bija pieteikumā.

Tikmēr ceturtdien citā spēlē Ēģipte ar 24:21 (9:12) uzvarēja Nīderlandi, kļūstot par turnīra līderiem.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka Latvijas handbola izlase pirmajā spēlē trešdien ar rezultātu 24:29 zaudēja Nīderlandes izlasei, kamēr igauņi ar 22:31 atzina Ēģiptes pārākumu.

Pirms pēdējās kārtas, kas tiks aizvadīta piektdien, Ēģiptei ir četri punkti, Nīderlandei un Latvijai pa diviem, bet Igaunija ir tukšā.

Latvija piektdien tiksies ar Ēģipti, saglabājot izredzes uz uzvaru turnīrā. Gadījumā, ja Nīderlande zaudēs Igaunijai, tad Latvijai pirmās vietas izcīnīšanai pietiks ar uzvaru pār ēģiptiešiem, bet nīderlandiešiem pēdējā mačā uzvarot, Latvijai pret Ēģipti būs nepieciešama uzvara ar astoņu vārtu pārsvaru.

Latvijas valstsvienības galvenais treneris Armands Uščins komandā iekļāvis 18 kandidātus.

Trešdien debiju valstsvienībā piedzīvoja 17 gadus vecais Antons Šuleiko.