Latvijas handbola izlasei neizšķirts ar Vācijas otrās līgas vienību 0

Latvijas vīriešu handbola izlase trešdien Vācijā nospēlēja neizšķirti 23:23 (13:14) ar šīs valsts otrās bundeslīgas vienību Desavas “Rosslauer”.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa.” Vai varētu aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri? 400
Uzņēmējs nosauc visbirokrātiskākās valsts iestādes, kuras būtu likvidējamas: Šādi es, protams, varu sev audzēt ienaidniekus 88
“Meita raudāja, zvanīja, nesaprotot, kur atrodas!” Šoferis Ogrē vienaldzīgi izsēdina 10 gadus vecu meitenīti nepareizā pieturā 84

Latvijas izlase patlaban treniņnometnē Vācijā gatavojas janvārī gaidāmajām pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīra spēlēm ar Lietuvu, Izraēlu un Gruziju, kur tikai grupas uzvarētāja kvalificēsies izšķirošajai “play-off” kārtai.

Trešdienas mača rezultātu atklāja Latvijas handbolisti un arī pirmā puslaika gaitā demonstrēja pārliecinošāku sniegumu. Vienubrīd Armanda Uščina vadītajiem handbolistiem bija arī +3 un divu vārtu pārsvars bija arī neilgi pirms puslaika beigām (12:10), tomēr puslaika noslēdzošās minūtes veiksmīgāk nospēlēja mājinieki, tādējādi pārtraukumā Latvija devās ar vienu vārtu deficītu – 13:14.

Otro puslaiku Latvijas komanda iesāka ar gūtiem vārtiem, līdzsvarojot rezultātu un nedaudz vēlāk arī atguva vadību (17:16) un pat iekrāja divu vārtu pārsvaru. +2 Latvijai handbolistiem bija arī mača galotnē, tomēr pēdējos divus vārtus guva Desavas vienība, tādējādi abu komandu pārbaudes spēle noslēdzās neizšķirti 23:23.

Latvijas izlases rindās piecas reizes izcēlās Ingars Dude, bet pa četriem vārtiem iemeta Aivis Jurdžs, Elvijs Borodovskis un Austris Tuminskis.

Piektdien Latvijas izlase tiksies arī ar Ģirta Lilienfelda pārstāvēto Vācijas otrās bundeslīgas komandu “2000 Coburg”.

Latvijas izlase treniņnometnē piedalās 18 spēlētāju sastāvā. Izlasē gan neliela savainojuma dēļ nav līderis Dainis Krištopāns, kura vietā uz treniņnometni devās Borodovskis.