handball.lv

Latvijas handbola izlasei zaudējums Slovākijā 0

Latvijas handbola izlase svētdien Považskā Bistricā ar 25:27 spraigā cīņā piekāpās mājiniekiem slovākiem 2014.gada Eiropas čempionāta (EČ) kvalifikācijas turnīra spēlē, liecina rīkotāju informācija.

Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm
Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus 21
Kāpēc apklusis Krievijas tirāns? Pēc prezidenta vēlēšanām pazudis Putins

Aivis Jurdžs Latvijai guva astoņus vārtus, bet Dainis Krištopāns bumbu pretinieku vārtos raidīja piecas reizes.

Slovākijas izlase veiksmīgāk aizvadīja spēles galotni, kurā panāca neizšķirtu, kā arī pēdējās minūtēs nodrošināja uzvaru. Cīņas gaitā Latvijas valstsvienībai bija sešu vārtu pārsvars, tomēr noturēt to neizdevās. Valda Labanovska trenētajai Latvijas izlasei nespēja tikt pie otrā panākuma turnīrā un vēlreiz pieveikt slovākus, kurus trešdien Dobelē pārspēja (28:24).

Pirmo reizi sešu vārtu pārsvaru Latvija ieguva pirmajā puslaikā (14:8), taču līdz pārtraukumam laukuma saimnieki starpību samazināja līdz diviem vārtiem (16:14). Slovākijas izlase otrā puslaika sākumā rezultātu izlīdzināja, tomēr viesi spēja atrauties līdz 21:15. Arī šis pārsvars izkusa un trīs minūtes pirms spēles beigām slovāki jau bija vadībā ar 27:25. Atlikušajā laikā Latvijas izlase pie vārtu guvuma uzbrukumos netika.

Izredzes tikt uz EČ finālturnīru Latvijas izlasei ir ļoti pieticīgas. Vadībā grupā ir Horvātijas un Ungārijas izlases, kas četrās cīņās guvušas pa trim uzvarām. Latvijai un Slovākijai ir pa vienam panākumam.

EČ finālturnīrā iekļūs katras grupas divas labākās komandas, kā arī viena trešās vietas ieguvēja starp visām kvalifikācijas grupām. Pēdējās spēles grupā Latvijas izlase jūnija vidū aizvadīs mājās pret Ungāriju un izbraukumā pret Horvātiju.