Sports
Hokejs

Latvijas hokeja izlase – Hārtlijs Rīgā, Kuldam savainojums, neziņa par Jevpalovu0


Artis Ābols skaidro uzdevumu Latvijas izlases treniņā.
Artis Ābols skaidro uzdevumu Latvijas izlases treniņā.
Foto: LETA

Latvijas hokeja izlasei, kas gatavojas pasaules čempionātam Slovākijā, no otrdienas pievienosies galvenais treneris Bobs Hārtlijs, sarunā ar “LA” pirmdien atklāja viņa asistents Artis Ābols.

Latvijas izlase piektdien un svētdien aizvadīja pirmās pārbaudes spēles viesos pret Franciju (3:2 pēcspēles metienos un 0:2). Galvenais treneris Bobs Hārtlijs, kurš ar Omskas “Avangard” bija aizņemts KHL izslēgšanas turnīrā, Rīgā ielidos šodien un rīt pārņems komandas vadību.

“Vērtīgas spēles, puiši ilgi nebija spēlējuši. Pirmajā mačā neizdevās pirmā trešdaļa, bet otrā jau bija pozitīva. Vakar izskatījāmies lēnāki, varbūt ietekmēja augstkalne Meribelā,” pirmās pārbaudes spēles vērtēja Artis Ābols. “Centāmies un cīnījāmies, bet pietrūka organizētības spēlē bez ripas. Pirmajos divos periodos bija pārāk daudz noraidījumu, trešajā kvalitāte uzlabojās, taču neguvām vārtus. Edgars Kulda otro maču nepabeidza, jo ar celi ir problēmas, bet to, cik tās nopietnas, redzēsim Rīgā.”

Saistītie raksti

Par to, vai un kuri spēlētāji tiks atskaitīti no nometnes, treneri spriedīšot Rīgā un lēmumu pieņems Hārtlijs. Jau tuvākajās dienās Latvijā ieradīsies NHL debitējušais uzbrucējs Teodors Bļugers. Treneru štābam šobrīd ir neziņa par Ņikitas Jevpalova pievienošanos valstsvienībai.

Trešdien un ceturtdien Latvijas izlase aizvadīs vienīgās pārbaudes spēles šopavasar savā laukumā, “Arēnā Rīga” uzņemot Krievijas hokejistus. Pasaules čempionāts Slovākijā risināsies no 10. līdz 26. maijam.

LA.lv