×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
15. maijs, 2016
Drukāt

Latvijas hokeja izlasei augstā līmenī pieņemšana vēstniecībā Maskavā

foto: Mārtiņš Lācisfoto: Mārtiņš Lācis

Latvijas hokeja izlase svētdien Maskavā netrenējās, bet vakarpusē bija pieņemšanā Latvijas vēstniecībā Krievijā.

Vēstniecības darbinieki bija parūpējušies par bagātīgi klātu galdu, mūziku un mājīgu atmosfēru.

“Gan Latvijā, gan šeit, vēstniecībā, mēs jutām līdzi katrai minūtei, ko jūs spēlējāt. Katrai cīņai ir divas daļas – viena, ko mēs redzam laukumā, bet otra ir iekšēja cīņa, ko katrs jūs izcīnāt katru dienu, lai pārvarētu dažādas grūtības un iekšēja rakstura problēmas. Tik tālu, cik jūs esat nonākuši, tas nav iespējams bez lielajām iekšējām uzvarām, ko esat guvuši katrs pats par sevi. Tā ir tā daļa, ko publika neredz un nenovērtē,” spēlētājiem sacīja Latvijas vēstniece Astra Kurme. “Gribu jūs apsveikt ar to, ko esat paveikuši, jo bez iekšējās cīņas un uzvaras, jūs nebūtu šodien pasaules čempionātā. Lai jums pietiek spēka un ticības, jo jūs neskatoties ne uz ko, spēlējat Latvijas izlasē un tas ir brīnišķīgi dzirdēt Latvijas himnu Maskavā. Tas raisa ļoti pozitīvas emocijas, tāpēc paldies jums par tām.”
Latvijas Hokeja federācijas prezidents Kirovs Lipmans dāvināja vēstniecei izlases kreklu ar 16. numuru, uzrakstu Moscow un spēlētāju autogrāfiem, uzsverot, ka Latvija ir maza valsts, taču par spīti tam jau 20 gadus spēlē elites divīzijā un ir saglabājusi vietu spēcīgākajā sabiedrībā arī uz nākamo gadu.

Latvijas izlases spēlētāji izteica cerību, ka paši otrdien pēdējā grupu turnīra spēlē uzvarēs norvēģus un citas izlases nospēlēs mūsējiem labvēlīgi, lai iekļūtu ceturtdaļfinālā. Diemžēl Dānijas izlase svētdien pēcspēles metienos ar 2:1 pārspēja Čehiju un tas mūsējo izredzes krietni samazina. Vēl jau arī Šveice var aizlikt kāju priekšā.

Pieņemšanā piedalījās visi izlases spēlētāji izņemot aizsargu Kristapu Sotnieku, kurš esot apslimis. Izlases treneriem bija iespēja iedzert vīnu, bet spēlētājiem gan alkoholiskie dzērieni netika piedāvāti – vēl jau čempionāts turpinās.

Latvijas hokeja izlase kopš 2012. gada katrā pasaules čempionātā tiek aicināta uz pieņemšanu attiecīgās valsts vēstniecībā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+