×
Mobilā versija
+10°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
6. novembris, 2012
Drukāt

Latvijas hokeja izlasei jauni spēļu krekli

Juris KalniņšJuris Kalniņš

Šodien “KHL Bārā” Rīgā notika Latvijas hokeja izlases jauno spēļu kreklu prezentācija, un pirmais pārbaudījums tiem būs jau spēles pret Krieviju piektdien un sestdien. Par gaumi nestrīdas, bet – pirmās atsauksmes lielākoties ir cildinošas.

Jaunie izlases krekli krasi atšķirsies no iepriekšējiem “Luč” ražotajiem, jo kreklu izstrādē tiks izmantoti izteikti kvalitatīvi materiāli, bet īpaša uzmanība tajos pievērsta detaļām un aplikācijām. Dizainā iekļauti etniskie motīvi ‒ latvju zīmes Jumis, Zalktis un Māras krusts.

“Galvenās vadlīnijas bija atšķirties no iepriekšējā dizaina, gribējām to izveidot mūsdienīgāku, daudz domājām arī par to, lai spēlētājiem būtu ērti. Sarkanās krāsas tonis ir nedaudz citādāks, lai atsvaidzinātu izskatu. Piešķirti arī etniskie motīvi – latvju senie raksti, kur katram ir sava nozīme – spēks, gudrība, pārliecība, un ceram, ka tas spēlētājiem palīdzēs,” tā savu veikumu raksturoja kompānijas “Amber Ice” pārstāvis Gints Biedris.

Kā pirmie no izlases spēlētājiem kreklus pielaikoja aizsargi Artūrs Kulda un Jānis Andersons, kā arī uzbrucējs Ronalds Ķēniņš.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+