×
Mobilā versija
+12.8°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
16. maijs, 2016
Drukāt

Latvijas hokeja izlasei Maskavā arī fani no Nešvilas

foto: Ilmārs Stūriškafoto: Ilmārs Stūriška

Latvijas hokeja izlasi Maskavā aizrautīgi atbalsta arī valstsvienības trenera Kārļa Zirņa draudzene Tanja ar bērniem Čellu un Marinu.

Viņi no Nešvilas Maskavā ieradās uz pēdējām trim grupu turnīra spēlēm, apskatījuši pilsētu un atzina, ka ir ļoti jautri. “Šis man ir otrais čempionāts, pirms gada bijām Prāgā. Visvairāk atceros cilvēku pūļus, arēnā bija ļoti skaļš. Spēlē pret mājiniekiem visi bļāva – češi, češi, bet mēs – Latvija, Latvija,” ar smaidu sacīja Tanja, piebilstot, ka ir ļoti optimistiska un cer redzēt vismaz četras Latvijas izlases spēles, tātad – ka mūsējie iekļūs ceturtdaļfinālā. Novembrī viņa bija Latvijā, kad izlase aizvadīja pārbaudes turnīru Liepājā: “Es mīlu Rīgu, lieliska pilsēta, arī Liepājā patika, klusums.”

Viņa ar Kārli iepazinusies pirms diviem gadiem hokeja spēlē. “Mani bērni spēlē hokeju, Kārlis toreiz bija tiesnesis. Satiekamies pusotru gadu,” atklāja Tanja, kurai Nešvilā ir sava fotogrāfes studija.

“Tas bija labdarības pasākums, kurā mani uzaicināja patiesāt,” atminas Nešvilā par jauniešu treneri strādājošais Kārlis Zirnis. “Bet man ir arī tiesneša licence, lai zinātu, kas un kā, noteikumi pamainās ik pa brīdim. Ja gribētu, varētu tiesāt. Pēc tās spēles cilvēki sanāca kopā, runājās. Tā arī sapazināmies ar Tanju. Viņas bērni trenējas hokejā – ne augstākajā līmenī, bet savam priekam. ASV daudz cilvēku trenējas hokejā, arī Nešvilā tas ir izplatīts sporta veids, jo ir NHL komanda “Predators”. Tanja ar bērniem uz Maskavu atbrauca nelielā atvaļinājumā – paskatīties pilsētu, izbaudīt hokeju.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+